G500 Sport ile Funnel çalışmaya başladım. (22.06.2016 videosu eklendi)

G500 Sport ile Funnel çalışmaya başladım. (04.05.2016)

Cahit abi eline sağlık. :bravo: Pilotaj geliştirmek için yapılan çalışmaları görmek beni mutlu ediyor. :thumbup:

:saygilar: cahit abi sticklerine saglik keyifle izledim kirimsiz ucuslar

Teşekkürler arkadaşlar. Çalışmalarım devam ediyor.
Bu gün yine uçuşa gittim. Raptorla da uçtum ama kanopiyi evde unutmuşum. Videosu var ama eklemeyi düşünmüyorum.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Cahit Kaş' Alıntı:
Teşekkürler arkadaşlar. Çalışmalarım devam ediyor.
Bu gün yine uçuşa gittim. Raptorla da uçtum ama kanopiyi evde unutmuşum. Videosu var ama eklemeyi düşünmüyorum.
Sicaklardi ramazandi derken ucuslara ara verdigimiz su donemde bu ucuslar ilac gibi geliyor, sticklerine saglik :thumbup: :bravo:

Bu arada Raptoru da ozledik. En kisa surede Canopy ucuslarini da bekliyoruz :halay: Unutmadan sorayim sen Dryfluid almis miydin Cahit ?? Ses de bir fark oldu mu ??

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Sicaklardi ramazandi derken ucuslara ara verdigimiz su donemde bu ucuslar ilac gibi geliyor, sticklerine saglik :thumbup: :bravo:

Bu arada Raptoru da ozledik. En kisa surede Canopy ucuslarini da bekliyoruz :halay: Unutmadan sorayim sen Dryfluid almis miydin Cahit ?? Ses de bir fark oldu mu ??
Teşekkürler. Aldım da henüz gelmedi. Dispute açıcam ;D
Şaka bi yana Doğukan Cumartesi vermiş kargoya ama sürat kargo hala ulaştıramadı bana.

Cahit Abim sticklerine sağlık :thumbup:sakin ve güzel bir antreman uçuşu olmuş :saygilar:

Cahit hocam elinize sağlık. Şu harareti bende çalışıyorum . Bazen çok güzel olıyım bazen alakası oluyor.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi