Gaui X7 / A Life Style

Doğukan Ocak

RcFanatik
Web sitesi
www.facebook.com
İlgi Alanı
Heli
Herkese selam,

Geçtiğimiz pazar günü boş vakitlerde helikopterin görüntülerini aldım biraz montajladım. Daha doğrusu yaptığım çoğu şeylerin (sadece helikopter değil) videolarını alarak montajlamaya çalışıyorum. Video konusunda kendimi ilerletmeye çalışıyorum. Youtube'da ''Liste Dışı'' yayınlanmamış bir dünya videolarım var. Eski montaj yaptığım videoları izleyerek ne kadar ilerleme kaydettiğimi gözlemliyorum. Sizler için de ufak bir video hazırladım umarım hoşunuza gider :thumbup:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yine aynı günden ufak bir uçuş videosuda yayınlayalım, havalar iyice ısınmaya başladı. Uçuşlar arttı, antrenmanlar başladı. Yeni hareketlerden çok yere yakın serbest stilde uçmaya çalışıyorum. O da şöyle kısa bir kesit aşağıda kalsın :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Gaui X7 / A Life Style

Uçuş da montajlama da çok güzel olmuş kardeşim eline sağlık :thumbup: :bravo:

Öncelikle ilk video şahane olmus :bravo: Cekim, montaj, müzik seçimi ve senkronizasyon 4x4 :halay:

Bu arada sağ alt kosedeki yeni imzada oldukça sık olmus :)

Yere yakın uçuşları canlı seyrederken hala içim gidiyor ama videoyu seyrederken rahattım. Herhalde Kırım olmayacağını bildiğim içindir :lol:

Ben senin yeni hedefini cozdum :D Bu seneki olası hedef loop atarken Dunkan gibi stidleri yere değdirmek olsa gerek :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Güzel montaj güzel uçuş.

Yan tictock ları çok güzel yapıyorsun resmen ip gibi tebrik ediyorum [emoji7]

Gaui X7 / A Life Style

Doğukan ilk videodaki kurgu tek kelimeyle harika olmuş. Tamas'ın videolarına benzettim, müzik ile uyumu, efektleri derken, çok kaliteli bir iş çıkarmışsın :thumbup: :bravo: Yannız 1.20 çok az, kesmedi beni. 4-5 dk videolar isterük bi dahakine ;D

Uçuş videonu yine imrenerek izledim, darısı başımıza işallah, hatta yarısı bile yeterli :lollol: :lol:

Gaui X7 / A Life Style

Her iki video da cok guzel olmuş Doğukan buyuk keyifle izledim emeğine sağlık:)

Helal Doğukan çok güzel videolarda uçuşta eline sağlık kardeşim :)

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gaui X7 / A Life Style

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Uçuş da montajlama da çok güzel olmuş kardeşim eline sağlık :thumbup: :bravo:

Çok teşekkür ederim İbrahim abim, beğenmene sevindim :thumbup:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Öncelikle ilk video şahane olmus :bravo: Cekim, montaj, müzik seçimi ve senkronizasyon 4x4 :halay:

Bu arada sağ alt kosedeki yeni imzada oldukça sık olmus :)

Yere yakın uçuşları canlı seyrederken hala içim gidiyor ama videoyu seyrederken rahattım. Herhalde Kırım olmayacağını bildiğim içindir :lol:

Ben senin yeni hedefini cozdum :D Bu seneki olası hedef loop atarken Dunkan gibi stidleri yere değdirmek olsa gerek :D

Değerli yorumların için çok teşekkür ederim Mehmet abi, beğenmene sevindim :saygilar:

Valla hedefi doğru bildin ama o seviyelere gelmek çok çok zor, hele x7 gibi alçak bir modelle yapmak ciddi anlamda yetenek istiyor. Yine de çalışmalara devam :laugh:

Videoda model çok alçak değilmiş gibi gözüküyor nedendir anlayamadım, ya da gözle daha yukarıdan baktığım için bana öyle daha alçak geliyordur.. Anlayamadım :rolleyes:

ali yanlız' Alıntı:
Güzel montaj güzel uçuş.

Yan tictock ları çok güzel yapıyorsun resmen ip gibi tebrik ediyorum [emoji7]

Çok teşekkürler Ali abi, beğenmene sevindim :thumbup:

Aileron tic-toc ile ilgili ufak bir video hazırlıyorum. Yakında paylaşırım :thumbup:

Emre Kaman' Alıntı:
Doğukan ilk videodaki kurgu tek kelimeyle harika olmuş. Tamas'ın videolarına benzettim, müzik ile uyumu, efektleri derken, çok kaliteli bir iş çıkarmışsın :thumbup: :bravo: Yannız 1.20 çok az, kesmedi beni. 4-5 dk videolar isterük bi dahakine ;D

Uçuş videonu yine imrenerek izledim, darısı başımıza işallah, hatta yarısı bile yeterli :lollol: :lol:

Emre abi değerli yorumların için teşekkür ederim, aynı kareye 2 heliyi sokabilmek için baya bir kırpmak zorunda kaldım videoyu o yüzden kısa oldu :laugh: başka zaman daha uzunlarını yapmaya çalışırız inşallah :laugh:

Emre Yolcu' Alıntı:
Her iki video da cok guzel olmuş Doğukan buyuk keyifle izledim emeğine sağlık:)

Çok teşekkür ederim kardeşim benim, beğenmene sevindim :thumbup:

Arada şu uçuşlarını sende paylaş forumda, hep facebookda görüyoruz sadece :laugh:

Mustafa Hacılar' Alıntı:
Helal Doğukan çok güzel videolarda uçuşta eline sağlık kardeşim :)

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustafa abim çok teşekkür ederim :saygilar:

Özkan Çıkıkçı' Alıntı:
emeğine sağlık,film gibi olmuş valla :bravo:

Beğenmene sevindim Özkan abi çok teşekkür ederim :thumbup:

Gaui X7 / A Life Style

Doğukan ellerine sağlık, altına imza atılacak cinsten bir iş ortaya çıkartmışsın gerçekten. :bravo:

Video olayında da çok iddialı şeyler göreceğiz senden anlaşılan. :thumbup:

Uçuşlara zaten aklımız kaçıyordu :laugh: Yine üst düzeyde, tebrikler. :hoppa: :hoppa:

Maşallah kardeşim aynen devam. :RCKolik:

Dogukan yok artik dedirtmissin super video helal.....

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gaui X7 / A Life Style

tek kelimeyle mükemmel.. :agreed: