Gaui x7 ile gelen mutluluk..

Palleri sağlam sıktığım için katlanma olmadı, tek link ile kontrol kısmende olsa halen bendeydi, dikkati bir şekilde normal olarak indirdik, sadece heli çok ağır komut alıyordu, boşa çıkan pallin inişe kadar yalpalama sesi geliyordu.

Palleri sağlam sıktığım için katlanma olmadı, tek link ile kontrol kısmende olsa halen bendeydi, dikkati bir şekilde normal olarak indirdik, sadece heli çok ağır komut alıyordu, boşa çıkan pallin inişe kadar yalpalama sesi geliyordu.
İşte Türker’in olayında o PAL bir şekilde katlandığı için havada kendisi biçmiş :(

• Beğen
Tepkiler: Ali Yalçın
İşte Türker’in olayında o PAL bir şekilde katlandığı için havada kendisi biçmiş :(
Abi uçuştan önce heliyi bir tur çevirip pal açıldıktan sonra, Allah ne verdiyse palleri sıkmakta yarar var, kırımda falan pal katlanmadığı zaman şemsiye gibi bu sefer modeli koruyor.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Aynı plastik @Türker Akgün henüz rodaj aşamasında Trex 700 Nitroda kırılmıştı. Ben o gün şehir dışında olduğum icin buluşmaya gidememiştim. Allahtan da gitmemişim. Çünkü model havada resmen kendisi biçip parçalara ayırmış :(

Geçmiş olsun Ali neyseki hasarsız atlatmışsın. :thumbup:

Eskiden palleri pek fazla sıkmaz gevşek bırakırdık. Sonradan Tareq Türkiye'ye geldiğinde konuşmuştuk, o sıkıyor olduğunu söylemişti. Sonrasında bende sıkı kullanmaya başladım. Doğru bir karar olduğunu yaşanan bu olayda net bir şekilde anlamış olduk, iyiki sıkmışsın. :bravo:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Eskiden palleri pek fazla sıkmaz gevşek bırakırdık. Sonradan Tareq Türkiye'ye geldiğinde konuşmuştuk, o sıkıyor olduğunu söylemişti. Sonrasında bende sıkı kullanmaya başladım. Doğru bir karar olduğunu yaşanan bu olayda net bir şekilde anlamış olduk, iyiki sıkmışsın. :bravo:
Bu model gerçekten de aramızdan çok çabuk ayrılmıştı :( Ama bizlerle olduğu kısa süre içerisinde sağ olsun çok çalıştı ve bizlere şu eşsiz konuları bıraktı ;)

Kendisini özlemle yad ediyoruz :thumbup: Selefi olan diğer TREX 700 Nitro'ya allahtan uzun bir ömür diliyoruz :D

Geçmiş olsun Ali neyseki hasarsız atlatmışsın. :thumbup:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Aman abi ben de bişey var sandım, iniş takımı bile kırılmamış?, bir rotor, bir kuyruk boom, bir çift pal devam ?