Gaui X7 Şanssız Kırım ve Toplama Süreci

arda

Kıdemli Uye
Merhaba Arkadaşlar,

Eskişehir buluşmasında 4 pil uçuş yaptıktan sonra başıma gelen durum. :angry:

Modelin havada kuyruk hubu videonun sonunda göreceğiniz üzere kırılıyor. Hemde dibinden kırılıyor :D

Modelin henüz 10 uçuşu olunca insan gerçekten üzülüyor.

Şimdi bu tamamen üretim hatasıdır ve gerekli iletişimlere geçtim. Tam anlamıyla bir geri dönüş alamadım ama bir iki güne kadar durum netleşir diye düşünüyorum.

Hasarlanan tüm parçaları hesap edersek modelin 400 dolar civarında hasarı var. Eğer gaui hatasını kabul edip masrafı karşılamazsa modeli toplamak istemiyorum.Detaylı kırım raporunu paylaşacağım.

Bakalım süreç nasıl işleyecek ?

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Gaui X7 ile Tam Bir Hayal Kırıklığı

Arda tekrardan geçmiş olsun. Gerçekten üzücü bir durum idi. :(
İnş durum dilediğin şekilde sonuçlanır.

Arda geçmiş olsun gerçekten üzücü bir durum olmuş, Gaui hatası içinde inşallah istediğin gibi sonuçlanır durum. :(

Geçmiş olsun Arda.... Açıkçası alışma turlarının bitmesini, devamında çok kırbaçlar görmeyi bekliyorduk bu modelden...

Gaui umarım masrafları karşılar.. Bir de yeniden toplanırsa, var olan bütün upgradelerle toplanırsa güzel olacak. OWB olsun, tail hub olsun birkaç versiyon görmüş elemanlar. Umarım bir daha böyle bir sıkıntı ile karşılaşmazsın.

Geçmiş olsun Arda. Çok üzücü ve can sıkıcı bir durum gerçekten.

Geçmiş olsun, pilotajın dışında, gerek parça gerek elektronik, kaynaklı kırım olunca insanın ciddi canı sıkılıyor. İnşallah gauı masraflarını karşılar tekrar geçmiş olsun.

Geçmiş olsun inşallah yardımcı olurlar

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arda tekrar geçmiş olsun... Gaui'nin tavrını merak ediyorum gerçekten... Hayırlısı diyelim...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çok geçmiş olsun Arda, malesef böyle hatalar olabiliyor ne kadar düzgün toplasak da kiti, üretim kaynaklı kırımlar insanı daha bir üzüyor.
Umarım en kısa zamanda kırımın sadece maddi yönünü değil manevi yönünü de kurtaracak bir adım atarlar.

Tekrar geçmiş olsun Arda, umarım Gaui duyarlı davranıp üzerine düşeni yapar.

Arda çok üzüldüm. Tamam upgrade olayı güzel, modeli iyileştiriyor. Ama kendini zorunlu kılmamaması lazım. Yada modele kırıma götürmemesi lazım.

İşallah senin istediğin gibi işler hallolur.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gerekten de çok can sıkıcı bir durum... Insallah Gaui bunu telafi eder Arda. Bakalım hatalarını kabul edip olumlu bir geri dönüş yapacaklar mı...

Bu arada hasarın bu kadar tutuyor olması da ayrı bir can sıkıcı durum :( Hasar raporunu merakla bekliyoruz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arda geçmiş olsun. Üzücü olduğu kadar sinir bozucu bir durumda aynı zamanda. Umarım firma hatasını kabul eder. :(

Arda tekrar geçmiş olsun.Senden çok ben üzüldüm desem yeri var.Hicbir arkadaşımın da başına gelmesini istemem.İnşallah gaui de olumlu yanıt verir.