GAUI X7 Stick Movements + BONUS Kocaeli Videosu (Doğukan Ocak)

Doğukan Ocak

RcFanatik
Web sitesi
www.facebook.com
İlgi Alanı
Heli
Herkese selamlar ,

Bu mesajımla birlikte forumda 5 yıldızlı üye ünvanına hak kazanıyorum sanırım :laugh:

Dün alanda sabahtan her şey güzeldi ancak Karadeniz havasından kaynaklı birden bastıran yağmur , fırtına , gök gürültüsü hatta büyük yıldırımlar derken bir ara durdu ve bizde uçuşlarımızı yaptık.

Öncelikle BONUS video olarak , Kocaeline gelirken başımdan geçenleri (daha doğrusu model sökme , toplama vs) anlatmak istedim. Ancak küçük kameranın şanssızlığıyla doğru düzgün bir şey çekemedim. Forumdan paylaşılan videolardan biraz (ç)aldım , video sahiplerinden özür dilerim :laugh: Umarım hoşunuza gider , video biraz Gaui ağırlıklı oldu onun içinde kusura bakmayın :laugh: Bir dahaki sefer daha sağlam kamera ekipmanları ile geleceğim :D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hafta sonundan 2 tane farklı mekanlarda uçuş videosuda ekliyorum , umarım hoşunuza gider. İyi seyirler :bravo:

Şu aşamada sadece BONUS video izleyebildim, diğerleri akşama inşallah :)

Ben çok beğendim Doğukan ellerine sağlık :thumbup: :bravo: Yurtdışında gördüğümüz örnekleri kadar güzel olmuş, bir de küçük kamera sorun çıkarmasaymış eminim ki çok daha güzel olurmuş :bravo: :halay:

Doğukan Ellerine sağlık kardeşim, hem düzenlemiş olduğun video, hem uçuşlar süperdi, ayrıca stick movement isteğimi kırmayıp çektiğin için teşekkür ediyorum :bravo:

X7 sana iyi geldi :evil:
özellikle ikinci uçuş tam bir düzen içinde olmuş gibi %p

Dogukan eline saglik. Bonusu sabah izledim super olmus :) ucuslari da ilk firsatta izlicem

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Şu aşamada sadece BONUS video izleyebildim, diğerleri akşama inşallah :)

Ben çok beğendim Doğukan ellerine sağlık :thumbup: :bravo: Yurtdışında gördüğümüz örnekleri kadar güzel olmuş, bir de küçük kamera sorun çıkarmasaymış eminim ki çok daha güzel olurmuş :bravo: :halay:

Çok teşekkürler Mehmet abi , bir dahaki buluşmaya emin olun daha güzellerini çekeceğim :halay:

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Doğukan Ellerine sağlık kardeşim, hem düzenlemiş olduğun video, hem uçuşlar süperdi, ayrıca stick movement isteğimi kırmayıp çektiğin için teşekkür ediyorum :bravo:

X7 sana iyi geldi :evil:
özellikle ikinci uçuş tam bir düzen içinde olmuş gibi %p

Ne demek İbrahim abi ben teşekkür ederim güzel yorumların için :saygilar:

Emre Kaman' Alıntı:
Dogukan eline saglik. Bonusu sabah izledim super olmus :) ucuslari da ilk firsatta izlicem

Teşekkür ederim Emre abi :saygilar:

Doğukan eline sağlık :) Kocaeli ve stick movement videolarını izledim şimdi, profesyonel işi olmuş :bravo:

Tabi sen çok ayrı bir kategoridesin ama benim yapabileceğim tarzda hareketleri ilk defa denerken genelde kendim hayalimde canlandırmak, yorumlamak yerine stick movement videolarından izler bir şekilde öğrenmeye çalışırım. Simde ve becerebilirsem helide denerim, sonra mantığa oturtmaya çalışırım. Yanlış belki ama harekete girişte biraz ezber de olsa böyle yapıyorum. O bakımdan ayrı bi ilgim var stick movement videolarına :D

Doğukan tebrikler. Her uçuşun bir öncekinden üstün. Stickleri de görme imkanı tanıdığın için teşekkürler.
Hava kapalı ve videolar biraz ışıksız olmasa daha iyi olurdu ama uçuşlar çok çok iyi.

Rasim Öztürk' Alıntı:
Doğukan eline sağlık :) Kocaeli ve stick movement videolarını izledim şimdi, profesyonel işi olmuş :bravo:

Tabi sen çok ayrı bir kategoridesin ama benim yapabileceğim tarzda hareketleri ilk defa denerken genelde kendim hayalimde canlandırmak, yorumlamak yerine stick movement videolarından izler bir şekilde öğrenmeye çalışırım. Simde ve becerebilirsem helide denerim, sonra mantığa oturtmaya çalışırım. Yanlış belki ama harekete girişte biraz ezber de olsa böyle yapıyorum. O bakımdan ayrı bi ilgim var stick movement videolarına :D

Çok teşekkürler Rasim abi , beğenmene sevindim :thumbup:

Estağfurullah abi , bende öyleyim.. Zamanında nasıl yapılır diye sürekli stick movement videoları izlerdim.. İzleyerek , deneyerek zamanla oturuyor. Klişe bir söz ama çalışınca oluyormuş onu farkettim :D Bir kaç ay önceye kadar sağ rudder ile hiç oryantasyon sağlayamıyorken şuan sağ rudder ile piro flip yapıyorum simülasyonda.. Tabi gerçeğe uyarlamıyorum çünkü nadirde olsa oryantasyon kaybı oluyor. Ne zaman simülasyonda tamam oluyor dersem o zaman heliye geçiriyorum hareketi. :)

Cahit Kaş' Alıntı:
Doğukan tebrikler. Her uçuşun bir öncekinden üstün. Stickleri de görme imkanı tanıdığın için teşekkürler.
Hava kapalı ve videolar biraz ışıksız olmasa daha iyi olurdu ama uçuşlar çok çok iyi.

Çok teşekkürler Cahit abi beğenmene sevindim :thumbup:

Acilen kamera almam lazım , fotoğrafı çok iyi ama video işinde berbat neredeyse.. Telefonum güzel çekiyor ama ondada hafıza yok. Bütçe olursa sadece heli videoları çekmek için ucuz yollu bir kamera alacağım :D

Eline sağlık Doğukan. Hem Rckolik buluşma videosu hem de uçuş videoları mükemmel.Sticklerine sağlık :thumbup: :thumbup:

Doğukan ,süper eline gözüne sağlık...

Mesut Sert' Alıntı:
Eline sağlık Doğukan. Hem Rckolik buluşma videosu hem de uçuş videoları mükemmel.Sticklerine sağlık :thumbup: :thumbup:

Teşekkürler Mesut abi :thumbup:

Mordo Ortasi' Alıntı:
Doğukan ,süper eline gözüne sağlık...

Çok teşekkürler Mordo abi , beğenmene sevindim :thumbup:

Iste ozenerek izledigimiz ucuslardan birini aramızdan bir kardesimiz yapiyor.Gercekten gurur verici, tebrikler kardesim.

Doğukan ne uçmuşsun be. hay Maşallah...... Hafta sonu 3d Heli de izledik baya gerçektende 3d izlemesi çok zevkli..... (Bırak Uçurmayı)

Gençler bu işi hızlı kapıyor ;D

Tebrikler Doğukan güzel uçuş %p