GAUI X7 Stick Movements + BONUS Kocaeli Videosu (Doğukan Ocak)

Ellerine sağlık kardeşim, bu işin sonu 3d Master olacak ülkemizi temsilen :RCKolik:

Işıkla ilgili bir sıkıntı olmasa bence kadraj olarak her iki çekimde çok güzel olmuş. Özellikle üst-alt bulunan boşluklar videoya ayrı bir hava vermiş :thumbup:

İçimizden tanıdığımız, bu vatanın bir evladının bu şekilde uçması gerçekten bizler için bir gurur kaynağı :thumbup: Bu arada ilk videodaki "Piro Tictoc" lar ve 02:44'deki Funnel giriş gerçekten ayrı bir güzel olmuş :thumbup: Bu arada merak ettim 1.videoda geçen" Yapacaklarını unutma" uyarısı ne için söylenmişti :D

Arda Erkan' Alıntı:
Iste ozenerek izledigimiz ucuslardan birini aramızdan bir kardesimiz yapiyor.Gercekten gurur verici, tebrikler kardesim.

Estağfurullah abi , beğendiyseniz ne mutlu bana :thumbup:

Halil İbrahim KALAY' Alıntı:
Doğukan ne uçmuşsun be. hay Maşallah...... Hafta sonu 3d Heli de izledik baya gerçektende 3d izlemesi çok zevkli..... (Bırak Uçurmayı)

Teşekkürler Halil abi , beğenmene sevindim. :thumbup: Aslında uçmaktan çok seyiri güzel uçuşları izlemekten bende daha çok keyif alıyorum :)

tamerkaymakci' Alıntı:
Gençler bu işi hızlı kapıyor ;D

Tebrikler Doğukan güzel uçuş %p

Bol bol sim ;D Çok teşekkür ederim Tamer abi :saygilar:

Mehmet ÖZER' Alıntı:
Ellerine sağlık kardeşim, bu işin sonu 3d Master olacak ülkemizi temsilen :RCKolik:

Estağfurullah ben nerede orası nerede ;D Ama hedefe koymakta fayda var bir gün Türkiye olarak hep beraber temsil ederiz inşallah :thumbup:

Teşekkür ediyorum kardeşim beğenmene sevindim :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Işıkla ilgili bir sıkıntı olmasa bence kadraj olarak her iki çekimde çok güzel olmuş. Özellikle üst-alt bulunan boşluklar videoya ayrı bir hava vermiş :thumbup:

İçimizden tanıdığımız, bu vatanın bir evladının bu şekilde uçması gerçekten bizler için bir gurur kaynağı :thumbup: Bu arada ilk videodaki "Piro Tictoc" lar ve 02:44'deki Funnel giriş gerçekten ayrı bir güzel olmuş :thumbup: Bu arada merak ettim 1.videoda geçen" Yapacaklarını unutma" uyarısı ne için söylenmişti :D

Estağfurullah Mehmet abi utandırıyorsunuz beni :embarras: :thumbup:
Piro Tictoc X7 de ilk defa Pazar gün denedim. Normalde Trex ile yapıyordum hatta daha rahat yapıyordum ama X7'nin ayarları biraz daha agresif olduğu için elim henüz alışamadı. Yavaş yavaş yapmaya başlarım diye düşünüyorum Mehmet abi :)

Aslında her uçuşta yeni bir hareket deniyorum desem yeridir , paylaştığım videolarda genellikle yapabildiğim en iyi hareketleri senkronize bir şekilde yapmaya çalıştığım için farklı bir şey izleyemiyoruz ne yazık ki :D Yanımdaki arkadaş (Alper) da her uçuşta yeni bir şeyler denediğimi biliyor , ama ben uçuş esnasında yapacağım hareketleri unutuyorum. O da hatırlatıyor sağolsun :D Ama bu video da yeni denecek bir şey yok sıradan bir uçuştu :D

Beğenmene sevindim Mehmet abi , güzel yorumların içinde çok teşekkür ederim :saygilar: :saygilar: :thumbup:

Doğukan şimdi izledim videoları. :bravo: :thumbup:

Doğukan Bende yeni izledim gerçekten çok güzel uçmuşsun Stick movements te harika bu pc yaradı sana :saygilar:

Eline sağlık gayet güzel, tebrikler

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eline sağlık Doğukan. :thumbup: :thumbup:

Uçuşlara zaten söylenebilecek hiçbirşey yok :bravo: Bunun yanında şimdi videolardaki standartta sürekli yükseliyor maşallah. :halay: :halay: :halay:

Stick movement videosu da çok keyifliydi. %p

Kimbilir daha ne videolar izleyeceğiz senden. :RCKolik:

Emre Kaman' Alıntı:
Doğukan şimdi izledim videoları. :bravo: :thumbup:

Tekrar teşekkürler Emre abi :saygilar:

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Doğukan Bende yeni izledim gerçekten çok güzel uçmuşsun Stick movements te harika bu pc yaradı sana :saygilar:

Aynen Mustafa abi iyi ki bilgisayarı almışım diyorum :D Çok teşekkür ederim beğenmene sevindim :thumbup:

Oğuz Kaan KANARYA' Alıntı:

Teşekkürler Oğuz abi :thumbup:

Mustafa Atabek' Alıntı:
Eline sağlık gayet güzel, tebrikler

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler Mustafa hocam :thumbup:

Türker Akgün' Alıntı:
Eline sağlık Doğukan. :thumbup: :thumbup:

Uçuşlara zaten söylenebilecek hiçbirşey yok :bravo: Bunun yanında şimdi videolardaki standartta sürekli yükseliyor maşallah. :halay: :halay: :halay:

Stick movement videosu da çok keyifliydi. %p

Kimbilir daha ne videolar izleyeceğiz senden. :RCKolik:

Çok teşekkür ediyorum Türker abim , beğenmene sevindim. Daha iyilerinide izleriz inşallah :thumbup: