Gb200 Gimbal problemi

warlocksk

Yeni Uye
Selamlar,

Qx2 350 Blade cihaza yine aynı firmanın ürünü olan gb200 gimbal taktım fakat ilginç bi sorun yaşıyorum. Gimbal takılı olmadığı zaman herşey super hiç bi problem yok. Fakat gimbal taktığım zaman ya Kalkış yapmıyor Kalkış yapsa bile anormal dengesiz uçuyor ve kısa süre sonra güç kesiliyor hızlıca inişe geçiyor çakılıyor. Kumandadan verdiğim komutları 6-8 saniye sonra alıyor. Pil değiştirerek denedim, tüm soketleri denedim hatta kumandaya başka setup yükleyerek bile denedim. Sonuç aynı. Aklıma tek gelen acaba pil mi yetersiz kalıyor ? Orjinal pil kullanıyorum. 3s 30c 3000mah ve bir de 2800 Mah olanı var.

Quad; Blade qx2 350 (v3 yazılım yüklü)
Gimbal; gb200

Teşekkürler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gb200 Gimbal problemi

Gimbale sadece enerji vererek deneyin, yani kumanda kablolarını bağlamadan gimbal kendisi çalışsın
Diğer seçenek ise gimbali farklı bir ile beslemek
hazır modelmiş toplama sandım 2-3 satır daha yazmıştım öyle olduğunu görünce sildim, üsteki 2 sçeenekten başka aklıma gelmiyor
önde çok ağırlık oluyorsa sırf denemek için arka tarafa 100 gramlık falan bir şey bağlayın denemek için sorunu bulunca çözmesi için bir şeyler yapılır elbet

Gb200 Gimbal problemi

kameranız nedir? kamerada wifi açıyormusunuz, aynı şey benimde başıma geldi fc40 wifi kamerasının 2.4 ghz ve kumandanın 2.4 ghz frekansı karıştığı için kontrol edilemeyip düşüyordu.