Geek uygulamasi ile rc ekipmanlari alışveriş

Anıl Tosunlar

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Uçak
Herkese merhaba , forumda yeniyim ilk konum olsun istedim baktim daha once geek hakkinda konu da acilmamis isteyenler faydalansin diye yazayim dedim. Android ve app store da geek adli uygulama ile uygun fiyatli servo motor esc hatta kumanda gibi bircok urunu uygun fiyata bulmak mumkun. Ben siteyi yaklasik 1 yildir kullaniyorum ve 50 ye yakin siparis verdim 1 tanesi haric hepsi geldi.gelmeyeni de unuttugum icin pesinden kosmadim yoksa zaten parasini iade ediyorlar. Sadece rc ekipmanlari degil bircok farkli urun de bulmak mumkun.belki yeni baslayan ama az butcesi olanlara katkim olur diye yazmak istedim. En son olarak kendi yaptigim ucagim icin motor esc kumanda kablo alisverisi yaptim dun.gelince sizlerle paylasirim tekrar.

https://geek.wish.com

Paylaşım için teşekkürler :thumbup: Peki normal web sitesi nedir ? Google sorunca epey bir "Greek" çıkıyor karşıma :)

Geek te dikkat edilesi gerekenler

1- urunun aciklamasini mutlaka okuyun.resimde gördüğünüz bir urunun sadece 1 parcasi gelebilir o yuzden aciklamayi okumadan satin almayin.paket icergi zaten aciklamada yaziyor.

2- mağaza ve urun notu ve yorumlari inceleyin

3-usb bellek boyutlari sahte cikabiliyor bence hic almayin

4- kayit veya uye olmadan detaylari goremeyebilirsiniz.

5- gunde 1 kere cark cevirip gelen sayi kadar adette urunu ekstra indirimle alabiliyorsunuz.

6- baktiginiz urun 50 tl ise ayni marka urunu cok daha uygunada bulabiliyorsunuz mesela 20 tl ye biraz aramaniz yeterli.bazi fiyatlar abarti olabiliyor umursamayin ucuzu cikar mubakkak

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ürünlere bakmak için bile üye olmaya zorladığı için direkt çıktım siteden ne yazık ki :angry:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ürünlere bakmak için bile üye olmaya zorladığı için direkt çıktım siteden ne yazık ki :angry:
Ama cok uygun fiyatlar var mehmet abi bilgin olsun

ANIL' Alıntı:
Ama cok uygun fiyatlar var mehmet abi bilgin olsun
Inceleme fırsatım olmadı ama anladığım kadarı ile banggood tarzı bir site, doğru mudur ?

Evet oyleymis sanirim ben banggood tan almadim hic urun ama burdan 50 ye yakin aldim . Son olarak flysky fsi6 kumanda siparis ettim dun bekliyorum simdi bakalim

Biraz göze hitap ediyor gibi :) %88 indirimdeki alyan seti 56 lira, %5 indirimdeki alyan seti ise 54 lira. İşin ilginç yanı aynı alyan takımının resmi vardı ikisindede. :-\ Dikkat etmek lazım.

Ali bey haklisiniz onu yazmayi unuttum ekleyecegim uyarilara. Ayni urunu cok daha ucuza bulmak mumkun biraz aramak gerekiyor.ama en azindan baya uyvun fiyatli servolar filan cikabiliyor

Paylaşım için teşekkürler Anıl. %p

Kumanda sorunsuz eline ulaşır umarım. ;)

Teşekkür ederim inşallah bakalım , ft bushwacker tarzı bir ucak yaptım onda kullanıcam heyecanla bekliyorum.

Yaklaşık 1 hafta önce siparis verdiğim flysky fs-i6 kumandam geldi.yaninda fs-iA6 alıcısıyla birlikte.bana kargo dahil 155 tl ye denk geldi.kumanda almayı isteyip düşük bütçesi olanlara duyurulur :) resim yamuk oldu düzeltemedim kusurabakmayin :(

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol