Gimbal SimpleBGC GUI 2.40 Resetleme

grihava

Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Merhaba herkese iyi forumlar

SimpleBGC kontrollü gimbalim geldi, bilgisayara bağladım kurcalayayım iyice öğreneyim diye fakat öğrenicez derken ayarlarını komple bozdum şuan eski ayarlarına geri getiremiyorum. internette videolar vs izledim ama hiç bir şekilde yapamadım orjinal ayarlarına geri dönüş yoksa bana geldiği ayarda yani, bunu en güzel şekilde nasıl ayarlayabilirim türkçe kaynak hiç göremedim. kabloyu takınca ışık yanıp sönüyor bi süre sonra gimbal kendine geliyor fakat istemediğim konumlarda çalışıyor

Biraz zor ama inşallah bir bilen çıkar ??

Gimbal SimpleBGC GUI 2.40 Kullananlar Bakabilir mi

Forum da kullanan çok fakat ayarlarını bilen pek yok sanıım o yüzden işim zor olmadı bu şekilde satıp (ayarı bozuk olduğunu belirtip) satacağım.

Ama tabiki yapabilsem çok güzel olurdu :) gruplarda falanda şansımı denemeye devam ediyorum umarım bir şekilde halledeceğiz

Sorunsuz halde kullananlar profile dosyasını kaydedip bana atma imkanları var mı sorun öylede çözülüyor fakat ben eski sürümün buldum tam anlamıyla çalısmıyor

Programdan bağlanıp profile save diyip bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. yapmak isteyip yapamayanlar yazsınlar ben teamdan bağlanıp alırım profile dosyasını :) ;D

Sorunu hallettim arkadaşlar, profile dosyası ile çözüldü aynı sorunu yaşayan olursa konu altından belirtsin profile dosyasını yüklerim

Sedat Byzt' Alıntı:
Sorunu hallettim arkadaşlar, profile dosyası ile çözüldü aynı sorunu yaşayan olursa konu altından belirtsin profile dosyasını yüklerim

bence direk profile dosyasını yükleyin, sorulmasına gerek yok %p

Sedat Byzt' Alıntı:
Selçuk kardeşimizin yukarıda belirtiği gibi eğer mümkünsa profil dosyasını bir yere yükleyip link olarak paylaşırsanız daha güzel olur. İlerde o dosya bulunur bulunmaz, şimdiden paylaşmakta fayda var :)

Tabiki olur fakat silinmeyecek hangi siteye yükleyebilirim ki

tamamdır eklenti ekle varmış :)

Dosyayı yükledikten sonra , 1 kereye mahsus kalibrasyon yapmanız yeterli oluyor

Ekli dosyalar

• 24.06.2015calisiyor.profile
    3.1 KB · Görülme: 8