Goblin 280 - Fireball Kutu Açılımı ve Toplama Süreci

Bu arada ince bir işçilik ile kanopi sorunu nu da çözmüş bulunuyoruz Aytaç, ordan bir karışık ızgara alacağımız olsun yazdım köşeye :laugh: :D ;D

Şaka bir yana model çok stabil ve eğlenceli bir model, tekrar hayırlı olsun :saygilar:

fatih cebir' Alıntı:
Bu arada ince bir işçilik ile kanopi sorunu nu da çözmüş bulunuyoruz Aytaç, ordan bir karışık ızgara alacağımız olsun yazdım köşeye :laugh: :D ;D

Şaka bir yana model çok stabil ve eğlenceli bir model, tekrar hayırlı olsun :saygilar:
Vay ne zaman, nasıl çözdünüz Fatih, hiç haberimiz olmadı koşturmaktan ?? :rolleyes:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Vay ne zaman, nasıl çözdünüz Fatih, hiç haberimiz olmadı koşturmaktan ?? :rolleyes:

Abi uçuş alanında yan gelmiş yatarken :lol: :lollol: AYTAÇ geldi uçmaya, o ara bir elime aldım çözdük sorunu çok şükür,yanlız mıktatısların birinin tekrar sökülüp montaj edilmesi gerekiyor, sevimli model di yavv çok hoşuma gitti :) ;)

fatih cebir' Alıntı:
Abi uçuş alanında yan gelmiş yatarken :lol: :lollol: AYTAÇ geldi uçmaya, o ara bir elime aldım çözdük sorunu çok şükür,yanlız mıktatısların birinin tekrar sökülüp montaj edilmesi gerekiyor, sevimli model di yavv çok hoşuma gitti :) ;)
Süper olmuş, ellerinize sağlık o zaman :thumbup: Eski hali gerçekten can sıkıcıydı :)

Paylasimlari buraya almayi cok guzel dusunmussunuz Mehmet abi. Ayrica gorseller icinde Safagin tekrar eline saglik. Normalde susmam anlatirim da abi iste malum dis probleminden dolayi sus pus ama bir o kadar da keyifli bir bulusma oldu benim icin :) Tadi damagimizda kaldi, donuste yol boyu bitmeseydi bugun dedik durduk :) Emegi gecen herkesin tek tek ellerine saglik.

Ek olarak; Fatih abinin de dedigi gibi arada derede hemen firsat bulup muzakere edelim derken zaten alismis Fatih abi sorun cozmeye aradan bunu da cikardi :laugh:

Ama ne yalan soyleyim yine de canopy e tam guvenemiyorum belki psikolojiktir. Neyse kirilinca upgrade denerim zaten daha yakisikli duruyor o haliyle :)

Biraz daha kullandiktan snra onerdigim upgrade listesini de hazirlayacagim. Ama kesinlikle stock halide bence isterleri karsilar nitelikte. Oyle skntili hastalikli bir yanini gormedim

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Hakan SAHBAZ

Muhtemelen sorun çözülmüştür ama eğer sıkıntı çıkarsa canopy da upgrade edersin.

O zamana kadar rahat uçuşlara devam :thumbup:

Muhtemelen sorun çözülmüştür ama eğer sıkıntı çıkarsa canopy da upgrade edersin.

O zamana kadar rahat uçuşlara devam :thumbup:

Konuyu hortlatayım birşeyler yazayım diye geldim ki son mesajı gördüm, cevapta yazsam uygunmuş :D

Sıkıntı çıktı Mehmet abi bende bu yüzden modeli komple elden geçirdim. Ne zamandır istediğim bazı upgrade parçalar ile mevcut durumu güncelledim. Ama en çok beğendiğim parça ise Havok canopy ve boom oldu. Fotoğraflarda belli midir bilmem tabi zevk meselesi ama bence model kabul değiştirdi. Tek sıkıntısı önceki canopy sarı kırmızı ve kalitesiz bir görüntüde olduğu için modele hiç acımıyordum. Şimdi çok beğenmeye başladım modeli sevmekte bir sürü sıkıntı uçuş için ama bakalım :)

Yaşadığım sıkıntıya gelince yine önceki gibi canopy hava da modelden ayrıldı. Elimde yedek boom vs olmasına rağmen modele daha fazla ısınabilme adına hemen karar verip upgrade lerimi tamamladım. Eğer almayı düşünen falan olursa diye bu yorumu ekleme gereği duydum. Model bu haliyle gerçekten eskisinden çok farklı. Boşuna plastikleri denemenin bence hiç gereği yok. Benim nacizhane önerimdir.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Fotoğraflarda belli midir bilmem tabi zevk meselesi ama bence model kabul değiştirdi.
Resimler elbette gerçeği gibi olmuyor ama yakışıklı oldu resimlerden bile belli Aytaç :thumbup:
Tek sıkıntısı önceki canopy sarı kırmızı ve kalitesiz bir görüntüde olduğu için modele hiç acımıyordum. Şimdi çok beğenmeye başladım modeli sevmekte bir sürü sıkıntı uçuş için ama bakalım
Modeller yakışıklı olunca uçurma ile ilgili böyle küçük dezavantajlı durumlar ortaya çıkabiliyor ne yazık ki :lollol::lol:

• Beğen
Tepkiler: Türker Akgün