Goblin 380 Resmi Tanitim Videosu

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Piyasaya cikmaya sayili gunler kala SAB firmasi Goblin 380 ilk resmi tanitim videosunu yayınlamış.

Oldukca keyifli bir video olmus. Keyifli seyirler :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Koskoca SAB firması , modeli sırt çantasına attı gitti ya gülmedim desem yalan olur :lollol:
Şaka bir yane güzel bir trailer olmuş %p

Bert'in kullandığı motor şahane, çekimlerin yapıldığı ortamlar şahane modeli de artık Erhan'la Mesut'a sorucaz. :laugh:

Bu videoyu izledik den sonra filoyu elden çıkarıp şu burjuva oyuncaklarından alasım geldi :) bir 570 iyi olur aslın da 2015 winter projesi yapsam mı :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bunları izledikten sonra insanın canı kalıyor valla, alıp filoya ekleyesi geliyor :lollol:

Ama ufak bir hesap yaptım, düzgün bir elektronik ile fiyatlar gümrüksüz 3bin tl'ye yaklaşıyor :eek:

Kemal İplikçioğlu' Alıntı:
Bunları izledikten sonra insanın canı kalıyor valla, alıp filoya ekleyesi geliyor :lollol:

Ama ufak bir hesap yaptım, düzgün bir elektronik ile fiyatlar gümrüksüz 3bin tl'ye yaklaşıyor :eek:

Değer mi ? Orası tartışılır :laugh:

Daha ucuzu da bulunmaz sanırım :thumbup:

Sadece 880 lira...

Aynen ilker abi, elektronik çok tutuyor onun dışında şu anda yurtdışından daha ucuz sanırım iyi indirim yapmışlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İlker Sönmez' Alıntı:
Elektroniği çok tutuyor meretin . Bir ara ekonomik bir setup yazmıştım 380 için forumda

Konu duruyor abi, şurada :)

Kit fiyatı o zamanlar 380 dolarlardaymış... Şimdi kampanyada 250 dolar...

Ama tabi dolar o zamanlar 2,61 lira imiş, şimdi 3,55 lira... Tabii maaşlar da arttı diyenler olabilir, benim maaşım 1,36 kat artmadı o zamandan bu zamana... (meraktan baktım, 1.21 kat artmış)

Kbar, alrzc motor, hobywing v3 60 esc, kst servolarla ekonomik, güvenilir setup yapılabilir

İlk çıktığında ne havalı bir modeldi şu Goblin 380 :laugh: ;D Heyy gidi günler hey :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
İlk çıktığında ne havalı bir modeldi şu Goblin 380 :laugh: ;D Heyy gidi günler hey :D
Halen daha mis gibi model bence [emoji4]

Fatih abi kaptı bile bitane

Aslında bunu alıp üzerine 420 stretch almak var da, sonra 2-3 kere uçurup satıyorum işte :lollol: :lol: