Goblin 500 Sport

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
SAB her zaman yaptığı gibi kısmı farklı bir seri çıkarınca bunu tüm modellere seçenek olarak sunmaya devam ediyor.

Yakın bir zamanda çıkan SPORT ailesine, ki lansmanı daha ekonomik kit olarak çıktılar, bu sefer 500 sınıfı modeli eklemişler. Detaylar henüz yok ama bu sefer iyice kolaya kaçıp, Sport ailesine has olan kadar siyah kafayı bile eklememişler :laugh:

NOT: Şurası bir gerçek, bu sefer isim de pek olmamış ;D Malum "Goblin 500 Sport" diye bir model daha önce de vardı :eek:f:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Goblin 500 Sport

G500 piyasadaki en gereksiz kit bence. Tüm mekanik aksam, hemen, hemen 570 le birebir aynı, ufak dişli oranları hariç, kırım maliyeti ve pil maliyeti de çok yakın, ama... 500 sınıfı, ince ve kısa pal kullanıyorsun sadece. Bununla uğraşmak yerine 570 le uçmak daha mantıklı hem daha otoruraklı hem daha güzel pal sesi alıyorsun

HTC One M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Goblin 500 Sport

G570 i 12s kullanmıyorsanız g570 çok hantal bir helikopter.
G500 yurtdışındaki popüler modellerden biri, performansı da efsane.
Fiyat olarak tabi ki g570 daha mantıklı ancak pili 12s hesap etmek gerekiyor.

G500 sport zaten ucuzlatmak amaçlı çıkmıştı, Mehmet abinin de dediği gibi ismi olmamış bence. Ama fiyatı eskiye göre ciddi iyi. Ben 670$’a almıştım carbon edt. versiyonunu

Goblin 500 Sport

12 s oluyor ama kalkıp iki tane 5000 takmıyorsun, 2800 3500 arası pil takılıp tek 5000, pile nazaran daha maliyetli olsada aman, aman fark olmuyor, aradaki fark için gene 570 mantıklı, goblin 570 inde ucuz versiyonunu yaptımı bilmiyorum, yaparsa hesap aynı olacak [emoji2]

HTC One M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Goblin 500 Sport

Bu arada bu karışık işini şu şekilde çözüm bulunmuş. Bu yeni model ailesine "SPORT LINE" adını vermişler :D

Neyse modelin bir kaç detay resmini paylaşalım %p