Goblin 700 çalışmaları

Goblin 700 çalışmaları

:saygilar: arkadaşlar forumdaki yorumlarınız için tekrar teşekkür ederim, tekrar söylüyorum, heliye araba üzerinde elektrik verilmez,bende biliyorum ,ama yerde çamur buz varsa,
buda maiden uçuşu heyecanı ile karışırsa değil arabada, uçakta bile akım verirsiniz, :lollol: ama merak etmeyin bende genelde yerde veriyorum enerjiyi, palleride sıkıyorum ,merak etmeyin ,
yinede önerileriniz için teşekkürler ediyorum, zaten bu forum da beni çeken öneriler ve paylaşılan deneyimler ,, teşekkürler.. :RCKolik:

Goblin 700 çalışmaları

Abi hayırlı olsun severek modelını test ettıgını kurdugunu gördüm bu cok guzel bişey. Canopy deforme olayı veyaz zor takılma goblinin tarzıdır zamanla takıp cıkartmakta alısacaksınız artık deformasyonlarda nazarlıgı olsun :)

Goblin 700 çalışmaları

cengiz okkalı' Alıntı:
Abi hayırlı olsun severek modelını test ettıgını kurdugunu gördüm bu cok guzel bişey. Canopy deforme olayı veyaz zor takılma goblinin tarzıdır zamanla takıp cıkartmakta alısacaksınız artık deformasyonlarda nazarlıgı olsun :)
Sonuna kadar haklisin Cengiz. Ama cok sukur Speed gordukten sonra diger Goblinler melekmis bunu anladik son donemde :laugh: :D

Goblin 700 çalışmaları

:saygilar: haklısınız cengiz bey, mehmet bey speed canopy çok daha zor demi, bakınca tahmin etmiştim zaten,bir çizik olduğu zaman insanın içi soğuyor ya,,,
gülü seven dikenine katlanırmış ,ne yapalım,,, :bravo: