Goblin 700 competition vs Gaui X7 ;)

Mesut SERT

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Bugün İlker abinin yeni topladığı gaui X7 nin ilk uçuşu nu izlemek bana kısmet oldu. Gayet stabil ve göze hitap eden bir model. Kırımsız uçuşlar dilerim. Bende biraz kendi helimle bir kaç uçuş yaptım. Güzel bir gündü. Tabii Erhan in olmaması büyük bir eksikti bizim için. Ama yinede hafta sonu bulusacaz ve yeni videolar paylaşacaz inşallah.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: Goblin 700 competition vs Gaui X7 ;)

Güzel bir buluşma ama ben yoktum. Inşallah hafta sonu birlikteyiz. Tekrar hayırlı olsun ilker abi.

Paylaşım için Mesut abi sağol.

Öncelikle Ilker hocamın yeni cicisi tekrar hayırlı uğurlu olsun :halay: Başarılı bir maiden ile havalardaki yerini almış, süper :bravo:

Inşallah hafta sonu buluşmasında videoları da bekliyoruz ;) Paylaşım için teşekkürler Mesut, ellerine sağlık, resimler harika :thumbup:

Bugün biz de uzun bir aradan sonra Türker kardeşimle buluşduk ve oldukça heyecanlı dakikalar yaşadık ;D

Ynt: Goblin 700 competition vs Gaui X7 ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Öncelikle Ilker hocamın yeni cicisi tekrar hayırlı uğurlu olsun :halay: Başarılı bir maiden ile havalardaki yerini almış, süper :bravo:

Inşallah hafta sonu buluşmasında videoları da bekliyoruz ;) Paylaşım için teşekkürler Mesut, ellerine sağlık, resimler harika :thumbup:

Bugün biz de uzun bir aradan sonra Türker kardeşimle buluşduk ve oldukça heyecanlı dakikalar yaşadık ;D
Ben teşekkür ederim yorumlarınız için. İnşallah hafta sonu güzel videolar çekip paylaşırız Mehmet bey.

Teşekkürler , gerçek maiden videosu (ikinci üçüncü değil ilk uçuş) birazdan hem buraya hemde X7 inceleme konusuna yükleyeceğim.

İlk uçuş öncesinden bir foto da benden.

İlker Sönmez' Alıntı:
Teşekkürler , gerçek maiden videosu (ikinci üçüncü değil ilk uçuş) birazdan hem buraya hemde X7 inceleme konusuna yükleyeceğim.

İlk uçuş öncesinden bir foto da benden.
İlker hocam ne yalan söyleyeyim süpriz oldu doğrusu :thumbup: Mesut videodan bahsetmeyince ben de çekmeye fırsatınız olmadı diye düşünmüştüm :halay:

Bugünkü buluşmamızda gaui x7 ilk uçuşunu yaptık...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İlker bey, hayırlı olsun, kırımsız ve bol keyifli uçuşlar dilerim...

Skidler yerden kesilmiş. :bravo:

Kırımsız uçuşlar İlker Hocam. :halay:

İlker Sönmez' Alıntı:
Bugünkü buluşmamızda gaui x7 ilk uçuşunu yaptık...
En riskli ve zor kısım olan Skidlerin yerden kesilmesi başarılı bir şekilde olmuş ya, artık kolay kolay yere inmez bu model :laugh: :bravo: