Goblin 700 ile Donmaya Devam :) // 08.01.2016 // Arda Erkan

arda

Kıdemli Uye
Arkadaşlar sicağı sicağına :) Bugün yine ellerim donarak bu yılın ilk uçuşunu yaptım. :laugh:

Ayrıca modelin uçuş hızıma yetişemediğini fark ediyorum bu yüzden daha çok alan tarayarak uçuş hızımı yüksek tutmaya çalıştım :)

** Tabiki modelin şapkasınıda takarak uçuş öncesi sicak tutuyoruz. :laugh: :laugh:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Video için Burak kardeşiminde ellerine sağlık,Keyifli seyirler. :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

:saygilar:supersin yine her zamanki gibi senin videolarini izleyince tareqi izlemis gibi oluyom ama ondan daha iyisin sankii kardesimm sticklerine saglik :RCKolik:

Gökhan hocam sağolasın o senin güzelliğin ama o adamlar başka bir dünyadan :laugh: Biz kendi halimizde :)

Ardaaaa, valla aylardır uçamamanın verdiği eksikliği videolarını izleyerek gideriyorum kardeşim içim gidiyo içim:halay: :halay:
Ama uçmayı özledim inşallah şu modeli bir toplarsam uçarızz %p

Valla kardeşim inşallah keyifle uçurursun yakın zaman içinde. :thumbup: Merakla bekliyorum bakalım :)

Arda eline sağlık :)

Modelin uçuş hızına yetişememesi kısmını anlayamadım ben, yani soğuktan parmaklara kan gitmiyor da, olmasını istediğin kadar hızlı mı olmuyor? ;D Yoksa modelin komutlara cevabı mı geç kalıyor? İlkine yapacak bişey yok kışın, ama ikincisi için üniteyi biraz daha robotik tepkiler verecek şekilde ayarlayabilirsin. Kafa turu ve cyclic açılarını arttırmak yetmiyorsa, ünitenin karakterini belirleyen ayarlarla oynayabilirsin.

Spirit biraz natürel tarafta kalan bir ünite bence, benim zevkime göre tabi. Vbar, ikon, skookum natürel/robotik ayar için daha geniş bir yelpaze sunuyor. Ben biraz robotik seviyorum, senin pilotaj seviyende olsam, daha da robotik isterdim sanırım ;D

Emre Kaman' Alıntı:
Arda eline sağlık :)

Modelin uçuş hızına yetişememesi kısmını anlayamadım ben, yani soğuktan parmaklara kan gitmiyor da, olmasını istediğin kadar hızlı mı olmuyor? ;D Yoksa modelin komutlara cevabı mı geç kalıyor? İlkine yapacak bişey yok kışın, ama ikincisi için üniteyi biraz daha robotik tepkiler verecek şekilde ayarlayabilirsin. Kafa turu ve cyclic açılarını arttırmak yetmiyorsa, ünitenin karakterini belirleyen ayarlarla oynayabilirsin.

Spirit biraz natürel tarafta kalan bir ünite bence, benim zevkime göre tabi. Vbar, ikon, skookum natürel/robotik ayar için daha geniş bir yelpaze sunuyor. Ben biraz robotik seviyorum, senin pilotaj seviyende olsam, daha da robotik isterdim sanırım ;D

Olmasını istediğim kadar hızlı değil abi komutlara geç cevap veriyor diyebilirim.

Ünite ayarı yapmayı ve ayarla uğraşmayı sevmiyorum fakat bugünkü uçuştan sonra bir masaya aldım modeli.Tabi en son geçen sene filan ayarlamıştım neyse ki yeterince pay varmış çoğu paremetrede.Yarın bir deneme uçuşu yaparım. :)

Basta sen olmak uzere ne Zaman Bizden birilerinin ucusunu izlesem modeli kapip hemen ucusa gidesim geliyor :D Bir an istesem sanki ben de boyle ucabilir misim gibi geliyor :laugh: Sticklere saglik Arda :thumbup: Ellerine saglik Burak :bravo: :halay: :RCKolik:

Bende şimdi uçuş alanındayım. 2 sort uçtum. Son sort yi uçmak için beklerken dedim bi foruma bakayım . Ne göreyim Arda nın uçuşu . Bundan sonra oluşurken tüm Kırım larda sorumlu Arda dır arkadaşlar.

Arda ellerine sağlık . Bol adrenalin li bir uçuş olmuş . Artık over speed olayını da çözmüssün. Çok hoş oluyor .

Burak çekim mükemmel . Ellerine sağlık. Sende bizi aydınlatıcak bi kaç bi video eklesen fena olmaz . En azından başlangıç için bir konu açsam. Çok süper olur.

Buda benden gelsin

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet abim cok tesekkurler.Bugun yeni ucuslarda var :halay:
Gerci Burak editleyecegim diyor biraz zaman alacaktir.

Erhan sagolasin ama dikkat et kardesim. :) Ayrica makina ates ediyor :laugh: kocaman masallah

Arda eline sağlık, artık senin pilotajına yetişebilmesi için ünitenin biraz daha gaza basması lazım anlaşılan. :laugh:

Gaz ayarı diye geçmiyordur muhtemelen :laugh: ama sen zaten bulursun onun nerden açılacağını ver coşkuyu üniteye. :bravo: :bravo: :bravo:

Yavaş kalanın ünitenin tepkileri olması gelişimin adına gerçekten güzel bir haber bence. :thumbup: