[Görseller]: 06.03.2016 Eskişehir Buluşması

Eskişehir ekibi sağolsun bizi yine dört dörtlük ağırladı, hepsini çok seviyoruz. :thumbup:

Sebebi ziyaretimizin arkadaşlarımızla güzel vakit geçirmek dışında Kocaeli'ne transfer ettiğimiz Mikado 690SX ile buluşma amacı da vardı. :laugh: :halay: :halay:

Hem Emre'ye, hem bana hayırlı olması dileklerimle. :RCKolik:

Ne zaman uçacak falan diye siz sormadan söyliyeyim, öyle hemen olmaz. :lollol: :lol: :lol:

Türker bey Emre bey Hayırlı ve uğurlu olsun

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Forumdaki sessizliğin sebebi belli oldu şimdi :laugh:

Dün aynı şeyi ben de söyledim içimden , niye bu kadar sessiz oldu bu forum diye ;D Meğersem durum belliymiş. Yine harika bir buluşma olmuş elinize sağlık. Türker abiye tekrar hayırlı olsun %p

Emre abinin paylaştığı videoları izledim , diğerlerini bekliyoruz :)

Doğukan Ocak' Alıntı:
Emre abinin paylaştığı videoları izledim , diğerlerini bekliyoruz :)

Ekleyelim o halde :laugh:

Bendeki videolar eklenmiş olup, keyifli seyirler dilerim :) 1080p50 ;)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Ekleyelim o halde :laugh:

Bendeki videolar eklenmiş olup, keyifli seyirler dilerim :) 1080p50 ;)
Başıydı, ortasıydı :laugh: uçuşlardı ve sonuydu ;D derken nerede ise tüm anları çekmişiz :thumbup: Yükleme ve paylaşım için teşekkürler Rasim ve Emre :)

Anılarımızın canlı birer kanıtları olarak digital arşivde yerlerine alan görüntüler oldu :halay:

Yine harika bir buluşma olmuş elinize ayağınıza sağlık uçuşlarda gayet güzel Emre abiye ve Türker abiye hayırlı olsun diyorum görseller için ayrıca teşekkürler

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alana satan Hayırlı olsun. Çok güzel bir buluşma olmuş. Keşke yakın olsaydık. Uçuşlar şahane .

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ne kadar güzel bir buluşma olduğunu paylaşımlardan anlıyabiliyoruz. Ellerinize sağlık.

Ayrıca model alanada, satanada tekrar hayırlı olsun. :thumbup:

Çok güzel bir buluşma ve güzel bir devir teslim olmuş. Videoların hepsini izledim. Rasimin ejlediği videolarda sıra.
Bu gün benim için de güzel başladı ama güzel bitmedi :(

Türker kardeşim , hayırlı uğurlu olsun , artık devir Mikado devri diyoruz yani... :halay: Kazasız , kırımsız , büyük buluşmada maiden oması dileklerimle inşallah.... :bravo: :RCKolik: