[Görseller]: Arslanbey Buluşmasi - 01.05.17

O modele iyi bir rüzgar şart bence Türker. :thumbup:

Emre abi motora imzanı atmışsın [emoji16]

Nasıl performansı?

Emre Yolcu benim motoru denedi çok beğendi [emoji5]

Harika bir buluşma olmuş Türker abi güle güle kullan[emoji16]maidenlerde hayırlı olsun görseller için teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Motoru ben uzun zamandir kullaniyorum Ali, X7'deydi. Gobline yeni aldim. Performansi canavar gibi.

Bu aralar biraz dusuk devirle ucmaya calisiyorum. Normalde 2150 ucuyorum, super performans. 1900 ile denedim bu hafta, pek sevmedi sanirim model o devri. Biraz daha dusurmeyi planliyorum, bakalim nasil olacak.

Emre Kaman' Alıntı:
Motoru ben uzun zamandir kullaniyorum Ali, X7'deydi. Gobline yeni aldim. Performansi canavar gibi.

Bu aralar biraz dusuk devirle ucmaya calisiyorum. Normalde 2150 ucuyorum, super performans. 1900 ile denedim bu hafta, pek sevmedi sanirim model o devri. Biraz daha dusurmeyi planliyorum, bakalim nasil olacak.
Pwm le falan oynasan fark edermi acaba ? Bu arada cevap ve link icin tesekkur ederim [emoji106]

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yok yok, motordan yana sorun yok. Tabi biraz kollektif hareketlerini yumusatmak gerekiyor. Model genel olarak sevmedi gibi dusunuyorum o devri. Kuyruk, cyclic, biraz huzursuz gibiydi. Belki bi 50 rpm daha dusursem veya yukseltsem daha mutlu olacak gibi. Bazi devirler heliyle harmonik titresime giriyor ya. Nx7'de 1950'de sorunlar vardi, 1900 yaptim mis gibi oldu. X7 2200 sevmemisti gibi gibi.. Asil niyetim daha asagilara inmek yavas yavas, alisa alisa ☺

Yine süpersiniz :)

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Süper ortam kıskandırcak cinsten :bravo:
Türker abinin 1350RPM lik videosunu seyrettikten sonra aklima takildi bizim 700 lük modellerde alt sınır ne olur acaba RPM de ? :rolleyes:

Emre Yolcu' Alıntı:
Süper ortam kıskandırcak cinsten :bravo:
Türker abinin 1350RPM lik videosunu seyrettikten sonra aklima takildi bizim 700 lük modellerde alt sınır ne olur acaba RPM de ? :rolleyes:

Şaşırtıcı ama 900 RPM'e kadar bile düşenler var Emre'cim. :)

Türker Akgün' Alıntı:
Şaşırtıcı ama 900 RPM'e kadar bile düşenler var Emre'cim. :)
Türker bir yanlışlık olmasın :rolleyes: Emre kendi kullandığı 700 sınıfı modeller için soruyor, Logo 690 için değil :laugh:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Türker bir yanlışlık olmasın :rolleyes: Emre kendi kullandığı 700 sınıfı modeller için soruyor, Logo 690 için değil :laugh:

Kalbimi kırıyorsun Mehmet abi, sen logo'yu 700 sınıfından saymıyor musun yoksa. :'( :lollol: :lollol:

Emre isterse her türlü uçurur abi sıkıntı olmaz. :laugh:

Türker Akgün' Alıntı:
Kalbimi kırıyorsun Mehmet abi, sen logo'yu 700 sınıfından saymıyor musun yoksa. :'( :lollol: :lollol:
Senin LOGO 690 TÜPLÜ bir model olduğu için normal 700 sınıfı model olarak görmüyoruz bi onu :laugh: ;D ;D