[Görseller]: Arslanbey Buluşmasi - 18.03.17

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Bu hafta hava durumu nedeniyle buluşmamızı Cumartesi günü gerçekleştirdik. Arslanbey'deki resmi 2.buluşmamızda uçakcı arkadaşlarımız yine sahada yoktular. Hal böyle olunca tüm saha ve saatler yine bize kaldı :thumbup:

Hava her ne kadar güneşli olsa da, sıcaklık olarak biraz düşüktü. Ama çok şükür yine de güzel bir günde güzel bir buluşma gerçekleştirdik. Kısaca özetlemek gerekirse :

1- Emre kardeşimizin süprizi olan "RCKOLIK Yelken Bayrak" suprizimizi aldık :thumbup:

2- Biraz geçikmeli de olsa Mustafa kardeşimiz yeni modeli LOGO 550SX kavuştu :halay:

3- Geçtiğimiz hafta küçük bir kırım geçiren LOGO 690 yeniden sahalardaydı

4- GAUI NX7 bu hafta maşallahı vardı. Tık demeden sıfır sorun ile gayet güzel ve başarılı uçuşlar çıkardı

5- Mustafa Cakmak kardeşimizin 3GX ünitesi havada sorun çıkarınca oldukça heyecanlı anlar yaşattı bize :-\ Ama çok şükür herhangi bir kırım olmasan sağsalim modelimiz yere indi :thumbup:

6- Şafak kardeşimizin geçen hafta kırım geçiren 450 modeli bütün gün bizleri uğraştırdı. Anlamsız kendini sağa sola atma sorunu yaşayan modelin gün sonunda sorununu çözdük. İnşallah haftaya sorunsuz olarak inşallah yine sahalarda olacak %p

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Gerçekten güzel bi gündü. Gölge de modeli toparlayıp uçucam diye üşüdüğümü farketmemişim resmen :)

Modeli uçuramadım ama gene benim için karlı bi gün oldu ; bu sefer de Brain log analizini görmüş incelemiş oldum :). Herkese teşekkürler :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yine keyifli bir buluşma olmuş, ellerinize sağlık arkadaşlar. :bravo: :thumbup: :saygilar:

Buluşmalarımız için söylenecek fazla birşey kalmıyor modelcilik için her şeyimiz fazlasıyla mevcut. Keyfimiz daim olsun.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vay bee, her hafta efsane buluşmalar harika görseller :) Böylesi bir aktivite için benim hayatımın yoğunlaşması beklenmiş demek ki :p

Neyse hayırlısıyla o yoğun dönem de gelir geçer, ondan sonra da böyle her hafta buluşmalar falan devam eder inşallah :)

Bayrak, maiden, log için konularına yazayım yorumlarımı dileklerimi...

570 den hiç görsel göremiyoruz, Logo 800'ü zaten unuttuk. İhmal etmeyelim onları da Mehmet abi :saygilar:

Emre abi Eskişehirden çok, Kocaelinde uçuş yapıyor ;D

Elinize sağlık abi valla maşallah her hafta sonu uçuştasınız, keşke bende o taraflarda olabilseydim :(

Doğukan Ocak' Alıntı:
Emre abi Eskişehirden çok, Kocaelinde uçuş yapıyor ;D

Elinize sağlık abi valla maşallah her hafta sonu uçuştasınız, keşke bende o taraflarda olabilseydim :(

Valla öyle oldu bu aralar Doğukan. 3 ayda 4000 km yapmışım, sadece Kocaeliye git-gel. Şehiriçi de çok kullanmıyorum arabayı :D

Rasim Öztürk' Alıntı:
Vay bee, her hafta efsane buluşmalar harika görseller :) Böylesi bir aktivite için benim hayatımın yoğunlaşması beklenmiş demek ki [emoji14]

Neyse hayırlısıyla o yoğun dönem de gelir geçer, ondan sonra da böyle her hafta buluşmalar falan devam eder inşallah :)

Bayrak, maiden, log için konularına yazayım yorumlarımı dileklerimi...

570 den hiç görsel göremiyoruz, Logo 800'ü zaten unuttuk. İhmal etmeyelim onları da Mehmet abi :saygilar:
Sorma abi logo 800 rüzgar gibi geldi gitti [emoji19]

Artık geleneksel sayılabilecek " KocaŞehir " buluşmalarımızdan birini daha yaptık. :laugh:

Emre Eskişehir'den nitroyu, birde Rasim'in logoyu almış gelmiş X7'nin yanına. :hoppa: :yuppi:

Logo'nun ikametgahını hemen Kocaeli'ne aldık ve nitro keyfini yaşadık sayesinde. :thumbup:

Bu buluşmada da haftalık adrenalin ihtiyacımızı Mustafa Çakmak kardeşimiz karşıladı. Ünite havada değişik tepkiler vermeye başlayınca epey heyecanlı bir iniş gerçekleşti, neyseki modelimiz sapa sağlam. :halay:

Şafak'ın 450 bu hafta biraz ilgi alaka istedi, sahada epey bir ilgilendi Şafak kendisiyle. :D

Çok güzel bir gün geçirdik, en kötü günümüz böyle olsun inşallah. :RCKolik: