Görseller İstanbul Sancaktepe Team (Ana Başlık)

Mustafa Atabek

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Bugün fatih abi ile ben Sancaktepe Team olarak :coolxf: Tarot 450 Pro V2, Scale (Trex 450), Trex 500 Pro Test uçuşları ile Fatih abinin Zagi uçuşu ve benimde ikinci olarak V977 invert deneme uçuşlarım oldu. Genel itibari ile güzel uçuşlardı, test uçuşlarımızı yaptık ayarlarımızı kontrol ettik. Yalnız Scale modelinin anlayamadığımız bir güç kaybı sonucunda hafif bir kırım yaşadık :-\ ve günü bu şekilde büyük kırım yaşamadan bitirmiş olduk izlediğiniz için şimdiden teşekkürler, Sancaktepe Team olarak bizi izlemeye devam edin ;)
Buyrun fotolar ve videolar sizlerle %p

FOTOLAR

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Scale kırım sonrası Fatih abi :)

Canopy ile cebelleşirken ben :)

VİDEOLAR

Fatih CEBİR
uçuşları

Trex 500 Pro
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Scale(Trex 450)

Zagi

Mustafa ATABEK uçuşları

Tarot Pro V2

V977

İstanbul Sancaktepe Team

Arkadaşlar güzel uçmuşsunuz tebrikler. Gayet iyisiniz. :) 977 terste uçabiliyormuş :p

İstanbul Sancaktepe Team

Elinize sağlık arkadaşlar. :bravo:

Çok güzel bir ekip kurmuşsunuz bence, tahmin ediyorum zamanla üye sayısı artacaktır. :laugh:

Video ve görseller çok güzel, söylediğin gibi sizi takip etmeye devam edeceğiz Mustafa. :RCKolik:

Kırımda olmasaymış dört dörtlük bir gün olacakmış ama sağlık olsun diyelim, son olur inşallah. :saygilar:

İstanbul Sancaktepe Team

Saol mustafa abi sert kayaya denk geldik ;D

İstanbul Sancaktepe Team

Türker Akgün' Alıntı:

Çok güzel bir ekip kurmuşsunuz bence, tahmin ediyorum zamanla üye sayısı artacaktır. :laugh:

Video ve görseller çok güzel, söylediğin gibi sizi takip etmeye devam edeceğiz Mustafa. :RCKolik:

Kırımda olmasaymış dört dörtlük bir gün olacakmış ama sağlık olsun diyelim, son olur inşallah. :saygilar:
sagolun teşekkür ederiz kırım biraz morelimizi bozdu ama yapacak bişey yok yola devam diyoruz :saygilar: :saygilar:

İstanbul Sancaktepe Team

Elinize sağlık. Güzel uçuşlar olmuş. [emoji106]

İstanbul Sancaktepe Team

Kırım kısmını bir tarafa bırakırsak Süper ekip, süper buluşma :bravo: :thumbup: Görseller de şahane :halay: Ellerinize sağlık arkadaşlar %p Bundan sonra sizleri de takip altına alıyoruz :laugh: ;)

Bu arada Fatih hayırdır 500 ile ilgili bazı sorunlar yaşıyorsun galiba ?? Video tam anlamadım ama Main Shaft, Dişliyi değiştireyim falan dedin, hayırdır model küçük de olsa bir kırım mı geçirmişti bu uçuş öncesi ??

İstanbul Sancaktepe Team

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Kırım kısmını bir tarafa bırakırsak Süper ekip, süper buluşma :bravo: :thumbup: Görseller de şahane :halay: Ellerinize sağlık arkadaşlar %p Bundan sonra sizleri de takip altına alıyoruz :laugh: ;)

Bu arada Fatih hayırdır 500 ile ilgili bazı sorunlar yaşıyorsun galiba ?? Video tam anlamadım ama Main Shaft, Dişliyi değiştireyim falan dedin, hayırdır model küçük de olsa bir kırım mı geçirmişti bu uçuş öncesi ??
merhaba mehmet abi yok kırım olmadı 500 de yanlız çok ufak bir vibrasyon var elevatör yönünde feathering şaft ve main şaft degişsem mi diye düşünüyorum ama çok az uçuşu çok etkilemiyor ama akşam bakımda fark ettim swash çok az sola yatık dikkatli bakınca belli oluyor bugün onu ayalıyacagım olmaz ise dediklerimi degiştircem durum bu biraz uzun oldu galiba :saygilar:

İstanbul Sancaktepe Team

fatih cebir' Alıntı:
merhaba mehmet abi yok kırım olmadı 500 de yanlız çok ufak bir vibrasyon var elevatör yönünde feathering şaft ve main şaft degişsem mi diye düşünüyorum ama çok az uçuşu çok etkilemiyor ama akşam bakımda fark ettim swash çok az sola yatık dikkatli bakınca belli oluyor bugün onu ayalıyacagım olmaz ise dediklerimi degiştircem durum bu biraz uzun oldu galiba :saygilar:
Swash paralel olması tabii ki daha iyi ama bu soruna çözüm olmayacaktır. FBL ünite olarak ne kullanıyorsun ??

İstanbul Sancaktepe Team

Swash paralel olması tabii ki daha iyi ama bu soruna çözüm olmayacaktır. FBL ünite olarak ne kullanıyorsun ??
3gx kullanıyorum abi yeni güncelledik 5.0

İstanbul Sancaktepe Team

fatih cebir' Alıntı:
3gx kullanıyorum abi yeni güncelledik 5.0
Fatih senin sorunda buna benziyor olabilir mi ??

İstanbul Sancaktepe Team

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Dibimizde bir team oluşmuş ne güzel :bravo: :halay:
aynen alan ve sarj sıkıntımız var çözecez inşallah bunlarıda en yakın zamanda
oğuz kaan kanarya' Alıntı:
Arkadaşlar güzel uçmuşsunuz tebrikler. Gayet iyisiniz. :) 977 terste uçabiliyormuş :p
tesekkürler kardeşim evet uçuyor canavar ya 977 :thumbup:
Mustafa Çoban.' Alıntı:
Elinize sağlık arkadaşlar kırım da üzücü olmuş geçmiş olsun.
kırmadan ögrenilmiyor abi buda bi gercek saçmasapan bi sebepten çakılması dahada can sıkıyor
Türker Akgün' Alıntı:

teşekkürler abi inş üye sayısınıda artırırız yakın zamanda ve daha renkli kareler yayınlarız
Mesut Sert' Alıntı:
Elinize sağlık. Güzel uçuşlar olmuş. [emoji106]
teşekkürler abi

teşekkürler abi sayenizde :RCKolik:

İstanbul Sancaktepe Team

Fatih senin sorunda buna benziyor olabilir mi ??

evet mehmet abi bu sorun ama bendeki çok çok az yani hover da bazen sıkıntı olmuyor elevatör komut verdigimde çok as vibrasyon başlıyor bazen kesiyor ünite üstünden gain ayarı yaparak denedim ama sonuç degişmedi sonrasında güncelleme yaptım gainler defoult hiç oynamadım acaba ünüte üzerinden degilde pc ye baglıyıp biraz yükseltsem ne olur deger şu an ne onu da bilmiyorum bi bakmam lazım yüzeysel olarak durum bu yani :saygilar: