Görseller İstanbul Sancaktepe Team (Ana Başlık)

[Görseller] : İstanbul Sancaktepe Team (Ana Başlık)

Maşallah, maşallah ....Sancaktepe 2 gündür yediklerini ancak sindirmiş olmalı ki,görseller yeni düşmüş :laugh:
Allah herkese böyle bol yemeli içmeli buluşmalar nasip etsin :thumbup:
Elinize , midelerinize sağlık arkadaşlar :lollol: :RCKolik:

Ekip yine sahadaydı. Pazar buluşmamızdan 2 fotoğrafı :RCKolik: ekibiyle de paylaşalım.

Herkese keyifli bir forum ve kırımsız uçuşlar dileriz :saygilar: :bravo: :halay:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Biz de Sancaktepe Team nerelere kayboldu diye düşünmeye başlamıştık :laugh: :D

Allahtan bir yere gitmemişler ve sahaları boş bırakmamışlar :thumbup: :bravo: Paylaşım için teşekkürler Cem :RCKolik:

Evet bayadır paylaşımda bulunamıyoruz,aslında her hafta yağış olmayan günlerde buluşmalar düzenliyoruz yanlız hava soğuk olduğu için bu buluşmalar kısa sürüyor 2 veya 3 saatlik buluşmalar oluyor. Tabi hal böyle olunca sohbet uçuş derken foto video çekemiyorum tabi bu aralarda bir tembellik var üstümde hayırlara gitsin :)

Geçenlerde Cem abinin yeni hoby girişimleri oldu malesef kaybettik kendisini :p hafta içi bir buluşma oldu bende ziyaret ettim.

Dün akşamda Mustafa kardeşimizin yeni ünitesini test ettik benimde yeni modelimi test edecektim ama alıcı pili ve y kabloyu unutmuşum kaldı o yüzden ;D :D neyse sözü fazla uzatmadan sizlerlede paylaşayım bu değişik deneyimleri iyi seyirler arkadaşlar :saygilar: :RCKolik:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

[emoji2][emoji2]Yine güzel keyifli buluşma yaptık önce cafede oturup hoş beş muhabbet sonra Mustafa nın modeli ayar testi için sahile indik ama ne soğuk (Akıllı işi değil bu hobi) Mustafa kaç gündür uyku girmiyo gözüne illa uçalım hem yeni model yeni ünite hevesi (Vbar neo rescue) neyse Fatih ellerine sağlık ayar güzel model de güzel kırımsız uçuşlar olsun bu arada benim uçuş video nerde[emoji22][emoji22]teşekkürler arkadaşlar maksat muhabbet

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Vay tekne işi nereden çıktı Fatih :D Şaka bir yana imkan olsa ben de bir tane almak istiyorum. Hatta yıllar önce oyuncak tarzı bir tekne almışlığım bile var. :laugh: Bu arada Cem'in nereye kaptırdığımız da görmüş olduk :-\

Mustafa kardeşimin yeni ünitesi Vbar Neo galiba, hayırlı olsun, güzel bir tercih :thumbup: Senin YENI MODEL derken, hayırdır ne aldın Fatih :rolleyes: Senin hızına da yetişemiyoruz valla ;D

Sonradan anladım TREX 600 PRO almışsın. Neden demeden sadece hayırlı olsun diyeceğim ;)

Bu arada göl üstünde Goblin 380 uçuşun için öncelikle seni tebrik ederim :bravo: Gerçekten cesaret işi, malum su üstünde kırım farklı oluyor. Ama özellikle suya yakın yerlerdeki hareketleri izlemek gerçekten çok keyifliydi.

Son olarak madem hemen hemen her hafta buluşuyorsunuz, video olmasa bile konu başlığı altında bir selam ve 1 kare foto bizler için yeterli olacak arkadaşlar. Konu başlığımızı boş bırakmayalım :RCKolik:

Teşekkürler Mehmet abi akşam bi delilik yaptık maltepe sahile kaçtık deniz kıyısıda olması nedeniyle baya soğuktu Neo gerçekten güzel bir ünite Fatih abi çok söylüyordu böyle bir teknoloji varsa kullanmak lazım diye sonunda teslim oldum en ufak bir dikkat kaybında elinin altında kurtarma düğmesi var zaten bir kere kurtarsa kendini amorti ediyor ünitenin modelle uyumu harikaydı ilk ayarları bile tatmin ediciydi ayrıntılı ayarları sahada yapacağız inşAllah

Yok yok sizin buluşmalarda da, bir tekne eksikti oda gelmiş tam olmuş :thumbup: hayırlı olsun yeni modeller hepinize.

Her şey harika, hele ki suyun üzerindeki uçuşlar süper olmuş tebrikler :agreed: güzel buluşma olmuş yine :saygilar:

Bu hafta çok başka bir buluşmaya imza attık, hafta içi fazla konsantire olduk galiba :laugh: illa uçacaz dedik.Hava yağmurlu idi nerdeyse tüm sahada kaldığımız süre yağmurluydu, çok fazla değil di yanlız, neyse uçtuk uçtuk uçtuk :) günü kırımsız bitirdik. Ayarlarımızı yaptık, yani süper bir buluşma oldu. Yanlız modeller ıslanınca ağlamaya başladı :lollol: onun dışında gayet güzeldi, katılan arkadaşlara teşekkür ediyorum :saygilar: :RCKolik:

Helal sizlere yağmur çamur işlemiyor. Tebrikler :bravo:

Yağmur çamur soğuk demeden yine güzel bi buluşmaya imza attık yeni aldığımız modelleride ıslamış olduk bu değerli arkadaşlarım yaptıkları görsel şovları için Fatih ve Mustafaya teşekkür ederim inşallah bundan sonraki buluşmalarımız daha uzun ve keyifli olacak

Durmak bilmeyen sancaktepe team yine sahadaydık yağmur hiç durmadı diyebilirim sadece azaldığında uçma fırsatı bulduk modelin vbar neo ile uyumu hoşuma gitti resque yu test ettik çok şükür kırımsız kazasız çay ve sohbet eşliğinde keyifli bir gün oldu herkese teşekkürler

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Vay tekne işi nereden çıktı Fatih :D Şaka bir yana imkan olsa ben de bir tane almak istiyorum. Hatta yıllar önce oyuncak tarzı bir tekne almışlığım bile var. :laugh: Bu arada Cem'in nereye kaptırdığımız da görmüş olduk :-\

Mustafa kardeşimin yeni ünitesi Vbar Neo galiba, hayırlı olsun, güzel bir tercih :thumbup: Senin YENI MODEL derken, hayırdır ne aldın Fatih :rolleyes: Senin hızına da yetişemiyoruz valla ;D

Sonradan anladım TREX 600 PRO almışsın. Neden demeden sadece hayırlı olsun diyeceğim ;)

Bu arada göl üstünde Goblin 380 uçuşun için öncelikle seni tebrik ederim :bravo: Gerçekten cesaret işi, malum su üstünde kırım farklı oluyor. Ama özellikle suya yakın yerlerdeki hareketleri izlemek gerçekten çok keyifliydi.

Son olarak madem hemen hemen her hafta buluşuyorsunuz, video olmasa bile konu başlığı altında bir selam ve 1 kare foto bizler için yeterli olacak arkadaşlar. Konu başlığımızı boş bırakmayalım :RCKolik:

Bir yere kaybolmadım :thumbup: Sabah gölde tekne kullanıp öğleden sonra ekiple helikopter kullanıyorum ben daha ne yapayım bilmemki :hoppa:

Ama tabi bazı sıkıntılar oluyor bu durumda. Mesala geçen hafta bir baktım tekneyi inverte almaya çalışıyorum :lollol: :eek:f:

Hepinize keyifli bir forum ve kırımsız uçuşlar dilerim :RCKolik: :saygilar:

İşte ekip, işte modelcilik ruhu :thumbup: :bravo:

Yagmur, çamur denmemiş ve sahaya gidip, uçuşlar yapılmış, daha ne olsun :halay:

Fatih'e yeni modeli Trex 600 PRO, Erkan'a yeni modeli Goblin 630 Comp ve Mustafa'ya yeni ünitesi Vbar Neo hayırlı olsun. Güzel günlerde bol keyifli uçuşlar arkadaşlar.

Uçuşlara gelecek olursak. Fatih'in zaten belli durumu, maşallah aldı başını gidiyor :laugh: Mustafa kardeşimizin de maşallahı var, sanki hiç 1 yıl ara vermemişken gibi :thumbup: Eee ekip bölge olunca Erkan hocamda arkalarından emin adımlarla takip etmeye devam ediyor :hoppa:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
İşte ekip, işte modelcilik ruhu :thumbup: :bravo:

Yagmur, çamur denmemiş ve sahaya gidip, uçuşlar yapılmış, daha ne olsun :halay:

Mustafa'ya yeni ünitesi Vbar Neo hayırlı olsun. Güzel günlerde bol keyifli uçuşlar arkadaşlar.

Uçuşlara gelecek olursak. Fatih'in zaten belli durumu, maşallah aldı başını gidiyor :laugh: Mustafa kardeşimizin de maşallahı var, sanki hiç 1 yıl ara vermemişken gibi :thumbup: Eee ekip bölge olunca Erkan hocamda arkalarından emin adımlarla takip etmeye devam ediyor :hoppa:
Teşekkürler abi iyi dileklerin için artık ekipçe Fatih abiyi takip ediyoruz hızına yetişebilirsek[emoji3]