Görseller Kocaeli Buluşmaları (Ana Başlık)

[Görseller]: Kocaeli Buluşmaları (Ana Başlık)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Evet ya nerede ise 2 ay olacak Safak görüşmeyeli [emoji33] Özledik seni [emoji5]

Sent from my iPhone using Tapatalk

O kadar oldu mu abi ya :eek: :eek:

Valla ben de özledim çok :)

Son donemde sıkça basımıza geldi üzere bu hafta da güzel günü tutturamadık ne yazık ki.

Hesapta Cumartesi hava kısmı güzel olacak, pazar yağmurlu olacaktı ama yine tam tersi oldu [emoji5]

Neyse plan olarak Cumartesi buluşalım demiştik, nasipte oldukça soguk bir havada kısmı yağmurlu bir buluşma yapma varmış.

Buluşmaya Baris, Ucakci Murat, Omer ve Tamer abi katıldı.

Sogukta olsa içtiğimiz cay ve muhabbet ile içimizi ısıtıp 4 saat civarı sahada kaldık.

Video yok ama 2-3 görselimiz var elimizde, onları paylaşalım istedik.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu sene hava durumu ve tahminleri bizden yana olmuyor :-\ neyse buluşma buluşmadır sonuçta güzel vakit geçirmişsiniz. Elinize sağlık abi :RCKolik:

Arkadaşlar siz yine öyle ya da böyle buluşuyorsunuz , hava malum, bir aydır , rüzgar ve ufak yağışlar nedeniyle siftah bile yapamadım.Buluşma buluşmadır. :thumbup:

Önemli olan sohbet muhabbet.Bence keyifli buluşma olmuş.

Çay beleş! (Mehmet ve Murat sağolsunlar) Uçurduğum uçak da başkasının olunca, bir de üstüne bol muhabbet! E, daha ne olsun? Soğuk falan vız gelir...

Muhabbetiniz bol olsun abi, maksat buluşmak olunca hava şartları engel olmuyor :)

Bugün havanın güzelliğini fırsat bilip sahaya kaçtım 450 - 500- 550 derken 3 er pil uçup günü tamamladım. Ömer abi de sağ olsun bugün beni yalnız bırakmadı.

Dün resmen kaçırılmayacak bir hava vardı ama işlerden dolayı olması :embarras: Neyseki sizler sahayı boş bırakmamış olduğunuz :thumbup:

Merhabalar
Bugün bir buluşma planlı var mı? Yada uçuş için saat kaç gibi nerelerde olursunuz, daha öncede bahsetmiltim mütiş bir merak var ama nereden nasıl başlasam 1000 tane soru var kafamda :)

Merhabalar
Bugün bir buluşma planlı var mı? Yada uçuş için saat kaç gibi nerelerde olursunuz, daha öncede bahsetmiltim mütiş bir merak var ama nereden nasıl başlasam 1000 tane soru var kafamda :)
Cuma günü hava tahmini pazar için rüzgarlı ve yağışlı gösterince, biz de ne ne yazık ki bu haftaki buluşması dün yaptık Cemil bey. Katılabileceğiniz hafta sonu cumadan irtibata geçerseniz, daha güzel olur.

Cuma günü hava tahmini pazar için rüzgarlı ve yağışlı gösterince, biz de ne ne yazık ki bu haftaki buluşması dün yaptık Cemil bey. Katılabileceğiniz hafta sonu cumadan irtibata geçerseniz, daha güzel olur.
Çok teşekkürler, Nasip Haftaya yakalırım umarım, görüşmek üzere

Dün gerçekten tek kelimeyle harika bir hava vardı. Ben de nerede ise 2 ay sonra sahaya ilk kez gidebildim. Kocaeli Ekim'inin işi olduğu için ekibi ben ve Ömer abimiz temsil etti :D

İşin güzel tarafı şehirdışından misafirlerimiz de vardı :halay: Kocaelinde işi olan ve uzun süredir yüzyüze görüşemediğimiz Zafer Hocam ve artık kocaeli ekibin bir parçası olan Emre kardeşimiz de bizleri yalnız bırakmadı.

Buluşma sabah 10:00 bir cafede muhabbet ile başladı. 11:00- 18:00 arası sahada uçuşlar ile devam etti. Akşam yemeği sonrası 24:00 kadar Leman Kültür merkezinde tadlı ve kahve eşliğine sonlandı. Akşam ki kısımı gündüz işi olduğu için gelemeyen Mustafa Hacılar kardeşimiz de katıldı :yuppi:

Özetle sabahtan gece yarısına kadar bol muhabbetli, bol uçuşlu ve bol yemeli içmeli :lollol: güzel bir buluşma oldu :thumbup:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol