Görseller Kocaeli Buluşmaları (Ana Başlık)

Zafer hocam geldi mi :cry:
Çok özledim,görüşmeyeli epey oldu , mübalağasız , son zamanlarda aldığım en güzel havadisdi bu :heartxf:
Elinize sağlık, kendisine kocaman selamlarımı sunuyorum.:RCKolik:

Hava gerçekten muhteşemdi bu hafta ne soğuktu nede sıcaktan bunalttı çamur sıkıntısı bizdede var ama bir iki haftaya bişey kalmaz Emre abinin yeni nitro modeli hayırlı olsun herkese selam:saygilar:

Ellerinize sağlık, yine güzel bir buluşma olmuş.:thumbup::thumbup:
Katılmayı çok isterdim ama dün işlerim baya yoğundu,bir sonraki buluşmaya inşallah.:saygilar:

Emre abi evde yatan model brakmadın demek :)

Şahane buluşma olmuş bende bugün niyetlendim ama lodos tarzında rüzgar olunca vaz geçtik

• Beğen
Tepkiler: Emre Kaman
Emre abi evde yatan model brakmadın demek :)

Şahane buluşma olmuş bende bugün niyetlendim ama lodos tarzında rüzgar olunca vaz geçtik

Aynen Ali, hepsini bi elden gecirdim. Biraz gormemislik gibi oldu ama yabanci yok :D Bagajdan surekli heli cikardim bi sure :lol:

...
Artık buluşmalar yavaş yavaş hızını alıyor inşallah en yakın zamanda bir araya gelme şansı buluruz herkese selam görüşmek üzere :saygilar:

Aynen, soyle guzel birkac bulusma yapalim pespese, ramazan geliyor, 1.5 ay var onumuzde, bulusma yapacak 5-6 haftasonu kaldi.

Müthiş bir buluşma olmuş,cafe sohbeti ile başlayıp uçuş gecede muhabbet ile devam harika gerçekten modeller cillop görseller güzel.hani kiskanılması bir buluşma oldu .paylaşımlar için teşekkür ederim arkadaşlar.

Dun yine cok keyifliydi, her zaman oldugu gibi :) Bu arada nx7’deki motor hic sorun cikarmadan calisti, ayari da bekledigimden cok daha kolay oldu. Gayet keyifli bir model oldu yeniden :)
@Emre Kaman ,yanlis görmediysem zira videoyu az izledim sanırım harici bir buji ısıtıcı kullanıyorsun hani ototmatik bir ısıtıcı koysan daha iyi olur.

• Beğen
Tepkiler: Emre Kaman
@Emre Kaman ,yanlis görmediysem zira videoyu az izledim sanırım harici bir buji ısıtıcı kullanıyorsun hani ototmatik bir ısıtıcı koysan daha iyi olur.

Abi onceden vardi, ama cok cektim ondan... Adam bujiyi bir yakiyor, bir yakmiyor, saatlerce ugrasiyordum motoru calistirana kadar. Simdi harici isiticinin uzerinde gostergesi var, bujiyi isitip isitmadigini rahatca gorebiliyorum, tak diye aliyor motor. Ben cok memnunum harici isiticidan. Goblin nitroda sorun yok, ama videoda goruldugu uzere gaui’ye yetismiyor boyu. İki heliye de birer uzatma yapip, kanopiyi cikarma derdinden de kurtulacagim. :)

Uçmasam da güzel, keyifli bir gün oldu. Ayrıca uzun bir aradan sonra Zafer bey'i gördüğüme de gerçekten çok memnun oldum. :)

...
İki heliye de birer uzatma yapip, kanopiyi cikarma derdinden de kurtulacagim. :)
...

Emre, bende buji uzatması olması lazım. İlk fırsatta sana ulaştırayım onu.

Böyle buluşmaları görünce çok imreniyorum bulunduğum yerde kimse yok o yüzden imrenerek bakıyorum. Çok güzel olmuş devamını bekleriz :)

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Bu buluşmayı aşmış, resmen etap etap oturum olmuş artık. :lollol:

Sabah çayı, uçuşlar, akşam buluşması.... vay arkadaş resmen acısı çıkartılmış araya giren zamanın. :thumbup:

Artık ne yapıp edip benimde dahil olmam lazım bu organizasyonlara. :heartxf:

Emre kardeşime hayırlı olsun diyorum yeni nitro, maşallah nazar değmesin. :coolxf:

Buluşmalar daim olsun inşallah. :RCKolik:

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari