[Görseller] Sancaktepe team Süpriz buluşma\\Mehmet küçüksarı ve Doğukan ocak ile

[Görseller] Sancaktepe team Süpriz buluşma\\Mehmet küçüksarı ve Doğukan ocak ile

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Her ne kadar daha geçen hafta Cumartesi buluşma yapmış olsakta, koşuşturmadan ya da o an sahadaki muhabbetin tatlılığından uçmaya fırsatım olmamıştı. Koca gün sadece 1 pil uçuş yapabilmiştim :laugh:

Malum bu haftasonu ramazan başlıyor. Oruçlu iken nedense benim pek uçuş yapasım gelmiyor :laugh: Bu nedenle Sancaktepe ekibinin çarşamba günü Doğukan ile yapacağı buluşma tam derdime şifa oldu.

Önce Doğukan ile Viaport buluşup, Fatih kardeşimizin mekanına geçtik. Video ve resimlerden de görüleceği üzere güzel bir mekanı var. Lezzetli bir öğle yemeği sonrası ekip halinde 13:30 gibi sahaya geçtik.

Her ne kadar uçuşlar 19:30 kadar sürdü ise de akşam yemeği ve sonrasındaki muhabbet nedeniyle oradan ayrılmamız 23:00 buldu.

Güzel uçuşların olduğu, kırımsız süper bir gün geçirdik.

Doğukan ve Ediz yine modellerin canlarını aldılar ;D Cem, Erkan, Fatih ve ben onlar daha acımasız olup, modelleri kıyamadığımız için sakin sakin uçmayı tercih ettik :lollol:

Doğukan'ın LEHIM erittiği son uçuşu 3.video mutlaka izleyin derim :thumbup:

Boyle güzel bir gün geçirmemizi sağlayan Sancaktepe takımına bir kez daha cok tesekkur ederiz, her şey tek kelime e harikaydı :thumbup: :halay: İnsallah bir sonraki buluşmada görüşmek dileğiyle :saygilar:

Abi sizin sayenizde bizde güzel birğün geçirdik, uçuşlardan sonraki sohbetlere doyamadım. İnşallah önümüzdeki etkinliklerde bol bol tekrar sohbet etme şansımız olur tekrarlıyalım :saygilar:

Değerli abilerim arkadaşlarım, öncelikle yorumlarınız için çok teşekkür ederim ama beni mahcup ediyorsunuz :D Ben bir şey yapmadım mekan oynatıyor, alan çok çok iyi ;D

İşin şakası bir yana asıl konumuza dönersek, İstanbul ekibine ve özellikle Fatih abime bizi ağırladığı için çok çok teşekkürler, allah razı olsun. Kocaeliden sonra en çok keyif aldığım buluşmalardan birisi oldu. Hala tadına doyamadım, yorgunum ama yine olsun yine giderim ;D

Daha memlekete yeni vardığım için konuların çoğuna yorum yazamadım kusuruma bakmayın :saygilar:

Bu arada Lehimin erimesiyle ilgili ayrı bir başlık açarak sebebini anlatacağım. Bu olay başıma iki kere geldi ve aynı konnektör de yine Eksi ( - ) tarafın erimesiyle sonuçlandı. Henüz Castle loglara bakmadım, onlarıda inceleyip sebebini ayrı bir konu olarak açacağım. Modeli kırımsız indirmek yetti, üst üste uçuşlara rağmen giden sadece konnektör olsun sorun değil :thumbup:

Tekrar İstanbul ekibine bizi ağırladıkları için ve değerli yorumlarınız için çok çok teşekkür ederim :saygilar:

Bu nedir yaaaaaa. :'( :'( :'(

Hiç güzel değil, Doğukan git hemen sim çalış olmuyor uçuşlar, saha felaket, yemekler çok kötü, ortam çekilmez, çabuk dağılın bakayimmmmmmm....... :lollol: :lol: :lol:

Türker Akgün' Alıntı:
Bu nedir yaaaaaa. :'( :'( :'(

Hiç güzel değil, Doğukan git hemen sim çalış olmuyor uçuşlar, saha felaket, yemekler çok kötü, ortam çekilmez, çabuk dağılın bakayimmmmmmm....... :lollol: :lol: :lol:
Hahahah [emoji23][emoji23] gun gelir sende istersin turker abiii

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

O gün biraz fotoğraf çekmiştim ama fotoğrafları makinenin içinde unutmuşum. Fotoğrafların boyutu yüksek olduğu için upload ettim. Güzel kareler var ;D

Doğukan Ocak' Alıntı:
O gün biraz fotoğraf çekmiştim ama fotoğrafları makinenin içinde unutmuşum. Fotoğrafların boyutu yüksek olduğu için upload ettim. Güzel kareler var ;D
Öncelikle bu güzel görseller için ellerine sağlık Doğukan :thumbup:

Bu güzel resimleri burada da paylaşım ve o güzel günü senin gözünle yeniden hatırlamış olalım :thumbup:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Resimlere devam :thumbup:

Elinize sağlık gerçekten çok güzel fotolar o günü tekrar yaşattınız, güzel bir buluşmaydı tadı damağımızda acil tekrar etmemiz lazım :D :bravo: :saygilar:

Elinize emeginize sagkik guzel karaler , bizim alanin ne kadar hos oldugunu bi kez daha anladim [emoji23][emoji23]

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi