Gunaydin Forum

Ynt: Gunaydin Forum

Herkese günaydın . İyi bir gün ve iyi bir hafta/haftasonu diliyorum. :D

Evet Ustad haklı. Sayfayı actık ama sonra günaydın demeği ben bile unuttum :)

Gunaydın KOMUK ahalisi ;)

Herkese günaydın. Gününüz iyi geçsin.

Yeni forumunuz hayırlı uğurlu olsun inşallah Kocaeli ekibinden birçok arkadaş daha katılır aranıza :) Benimde eniştem kyöd te çok çalıştı kocaelinide bilirim çok güzel bir şehir... Uzun yıllar dostluklarınız ve hobinizin içinizde bıraktığı ateş sizi hiçbizaman terketmesin .... Mehmet abi saygılar selamlar :)

Miraç Egemen ANIL' Alıntı:
Yeni forumunuz hayırlı uğurlu olsun inşallah Kocaeli ekibinden birçok arkadaş daha katılır aranıza :) Benimde eniştem kyöd te çok çalıştı kocaelinide bilirim çok güzel bir şehir... Uzun yıllar dostluklarınız ve hobinizin içinizde bıraktığı ateş sizi hiçbizaman terketmesin .... Mehmet abi saygılar selamlar :)
Vay Egemen hosgeldin Sefa geldin ;D

Izmit ekibi olarak ozellikle Bulusma ve resim paylasimlari icin boyle kucuk capli bir forum yapalim dedik :) gerci eskiden varmis, sonra Facebook uzerinden devam edilmeye baslamis. Biz de eski projeyi yeniden hayata gecirmis olduk :)

Kocaeli cevresi, insanlari ve ozellikle bizim ucus alani solaklar cok guzel bir yer. 3 kasim da sen de geliyorsun degil mi Clubrc geleneksel bulusmasina ?? ;)

Hoşbulduk Mehmet abi :) Valla gelmeyi çok istiyorum fakat biliyorsun bana uzak kalıyor bayağı bi :D Teyzemler zaten İzmit te Aslanbey de oturuyorlar eğer onlarla haberleşirsem orada kalmalı gelebilirim benim içinde çok daha rahat olur :)

• Beğen
Tepkiler: Hüseyin Cem

Miraç Egemen ANIL' Alıntı:
Hoşbulduk Mehmet abi :) Valla gelmeyi çok istiyorum fakat biliyorsun bana uzak kalıyor bayağı bi :D Teyzemler zaten İzmit te Aslanbey de oturuyorlar eğer onlarla haberleşirsem orada kalmalı gelebilirim benim içinde çok daha rahat olur :)
Tamam o zaman. Hayirli haberlerini bekliyoruz ;) ;)

• Beğen
Tepkiler: Muhittin Şentürk

Günaydın forum iyi hafta sonları herkese. En sevdiğim ikinci gün Cuma. :D