GÜNEŞ KENDİNİ GÖSTERDİ DAYANAMADIM ÇIKTIM YİNE :)

kemalcan

Çalışkan Uye
SELAMINALEYKÜM ARKADAŞLAR GÜNEŞ BİRAZ KENDİNİ GÖSTERDİ BİRAZ DA CESARET YİNE ÇIKTIK UÇUŞA FAKAT İLK VİDEODAKİ GİBİ Bİ SORUNUM VAR ÇÖZEMEDİM FBL ÜNİTEM BRAİN GAİN AYARLAYAMADIM SANIRIM IDLE UP 1 = %75 SORUN YOK PEK IDLE UP 2 = %90 KUYRUK TİTREMESİ IDLE UP AÇAMADIĞIM İÇİNDE İSTEDİKLERİMİ SİMÜLATÖRDE YAPTIKLARIMI PEK UYGULAYAMIYORUM ARTIK TEK TEK 2. 3 . UÇUŞ DEMEYE DE GEREK YOK SANIRIM ANKARADAN ARKADAŞLARLA İNŞALLAH BULUŞABİLİRİZ GÜZEL BİR HAVADA

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Gain değerini azaltırsanız sorun çözülür bence. Forumda gerekli bilgileri bulabilirsiniz. ;)

Yanliz 1.videodaki misafir amcanin da muhabbetleri harika: "Oyun mu oynuyorsunuz yoksam is mi yapiyorsunuz" :lollol:

Gelelim ucusa. Yine sakin ve guzel bir ucus, tebrikler. Problemine gelirserk Turker kardesimin dedigi gibi Gain degerini kumanda uzerinden Idle-up mod icin dusurmeniz gerekiyor. Unutmayin kafa devri yukseltikce ihtimayc duyulan Gain degeri tersine dusuyor ;)

mehmet ve türker hocam dediğiniz gibi bugün gain ayarını düşürerek durumu düzelttim ama herşey benim aceleciliğimden oluyo biraz gain ayarı yapmayı bilmeden 3 d uçmaya çalışan benden başka birisi varmıdır acaba :laugh:
uçuş yaptığımız bölge inşaat alanı olduğu için gecekondudaki insanlar merak edip soruyolar birde emlak arabasını görünce çekimmi yapıyosunuz oyunmu oynuyosunuz e tabi cevap belli oyun oynuyoruz diyoruz mecburen adamların evinin üstünde uçuyoruz :D izlediğim zaman bende gülüyorum bol bol hem emreye hem çevredeki insanlara :D

Hocam sende iyi göz varmış o mesafeden iyi ayalıyorsun önünü arkasını :D