Günün Fotosu

Günün Fotosu

Başım döndü. :laugh:
Gerçekten çok eforlu ve zor bir yarışma, komik görünse de , adamların hakkını teslim etmek lazım. :)

Günün Fotosu

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Ben babamın hayrına evi dükkana çevirmedim bu günleri düşünerek stok yaptım.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abi gerçekten akıllıca.Bu yönünü takdir ediyorum malzeme stoğun güzel maşallah :) :agreed:

Günün Fotosu

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

(Görsel: aviationhumor.net)

Günün Fotosu

Galiba ben helilerle oynarken , benim oğlan da etki alanına girmiş.Sanırım zehir etkisini göstermeye başlamış. ;D

• Beğen
Tepkiler: Hakan Öztürk
Günün Fotosu

Aynen abi, yalnız baya derin etkilenmiş, bence resimdeki heli normal değil, SCALE gibi sanki üstünde adam falan :) :thumbup:

• Beğen
Tepkiler: Hakan Ülgenalp
Günün Fotosu

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Galiba ben helilerle oynarken , benim oğlan da etki alanına girmiş.Sanırım zehir etkisini göstermeye başlamış. ;D

Vay maşallah diyorum :halay:

• Beğen
Günün Fotosu

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Aynen abi, yalnız baya derin etkilenmiş, bence resimdeki heli normal değil, SCALE gibi sanki üstünde adam falan :) :thumbup:

Ha ha, Şafak normali bu aslında. ;) :lollol: :lol:

Hadi bakalım, yeni nesil heliciler yolda. Maşallah Hakanım.
:thumbup: :saygilar:

• Beğen
Günün Fotosu

Ooo ne güzel kareler bunlar. Geleceğin TAREQ leri hazırlanıyor :thumbup:

Günün Fotosu

Maşallah Oğuzhan, uçurduğu günleri de görürüz inşallah. :bravo:

Teşekkür ederim arkadaşlar ,güzel dilekleriniz karşılıklı,hepimizin evlatları mutlu büyüsünler inşallah. :saygilar: dün gece yorgun argın bilgisayarın başından kalkıp yatmaya gidiyordum, benim oğlan çoktan odasına gidip uyumuştu.Birden gözüm salondaki koltukların üzerindeki oyuncağa takıldı.Aslında bana defalarca baba bak ben helikopter yaptım diye bağırmış, tabi ben de bataryanın dibine düştüğüm için , off konumuna geçip onu duymamışım bile.Bu hatayı itiraf etmek beni utandırıyor ama maalesef bazen yapıyorum :(
Neyse, daha önceden bir anlaşma yapmıştık zaten , benden sürekli tablet almamı istiyordu, ben de şubat tatilinde ona bir helikopter sözü verdim, inşallah sömestr tatilinde güzel bir kutu açılımı ve maiden videosunu , onunla beraber paylaşacağım.

Günün Fotosu

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bu küçük canavarın da maşallahı var :thumbup: Babasının yapamadığı tamir işine girişmiş :laugh: :D

Aynen Mehmet Abi..:) Uçurması benden tamir işleri oğlumdan :)

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Ooo ne güzel kareler bunlar. Geleceğin TAREQ leri hazırlanıyor :thumbup:

Şafak bir Tareq olmasa bile yanımda bir uçuş arkadaşı olarak durması bile yeter :) Nerden baksan 5-6 senesi daha var :)

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Maşallah Oğuzhan, uçurduğu günleri de görürüz inşallah. :bravo:

İnşallah görürüz o günleri Hakan Abi:)