Günün Fotosu

Tareq Invert'de Muhabbet Ederken

Ilk gunun Fotosou benden gelsin

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Aşağıdaki Resim ve mesaj "Tareq" facebook sayfasından alınmıştır. Artık diyecek başka ne kaldı bilemiyorum :)

TAREQ Mesaj: flying my t-rex 700 dfc in Turkey and talking with my friend about the setup ..
(Turkiye'de Trex 700 DFC helimi uçururken arkadaşlar ile ayar hakkında konusmamız)

Ynt: Günün Fotosu

Hemde ; bu hareketi, başka tarafa bakarak yapıyor... :)

sonuç:heliyi başkası kullanıyor :p
tareq yalanmış.... ;)

Olay anının videosu mevcut. Tareqle sohbet eden Topmodelsin ortaklarından Emir Yanar. Helinin ayarı ile ilgili konuşuyorlarmış. Tareq kafayı çevirince Emir kahkaya boğuluyor. sen ne yaptın der gibisinden. Biz heli tersteyken ayağımız titriyor adam sohbet ediyor. Videoda 2:17'da başlıyor olay.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Vay be dublor değil, kendisiymiş meğer :):)

video çok etkileyici gerçekten. baştan sona izledim. keşke benim de olsa demeden edemedim. bu helikopterin maliyeti ne kadar ? :D hem alımı sonrasınn da da bakımı ve bakım maliyeti bakım gereçleri tedarik kolaylığı yaşabacak skıntılar nelerdir...

İlhan bey almak sorun değil önemli olan sonrası alırken bir kere para veriyorsunuz aldıktan sonra her hafta :)

deniz denizoglu' Alıntı:
kendisi kullanmiyor bu resimde
Mecburen kendisi kullanıyor Deniz çünkü o sırada ondan başka o heliyi böyle kullanabilecek biri orada zaten yok. :lollol:
Ayrıca bende oradaydım birebir şahidiyim. Evet sinir bozucu bir durum ama malesef Tareq sağolsun biraz iyi kullanıyor bu heli denen objeyi :lol:

Ynt: Ynt: Günün Fotosu

Türker Akgün' Alıntı:
deniz denizoglu' Alıntı:
kendisi kullanmiyor bu resimde
Mecburen kendisi kullanıyor Deniz çünkü o sırada ondan başka o heliyi böyle kullanabilecek biri orada zaten yok. :lollol:
Ayrıca bende oradaydım birebir şahidiyim. Evet sinir bozucu bir durum ama malesef Tareq sağolsun biraz iyi kullanıyor bu heli denen objeyi :lol:

birebir sahidseniz bence problem yok hocam o zaman

Evin salonunun 2 akşam önceki hali :) Bahsettiğim robotik turnuvasına hazırlık.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: Ynt: Günün Fotosu

kemal bulungiray' Alıntı:
Evin salonunun 2 akşam önceki hali :) Bahsettiğim robotik turnuvasına hazırlık.
Super bir kare olmuş %p Modelcilik adına herşeyden bir parça var ;)