Günün Videosu

Günün Videosu

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Bu gün bayağı gemi motorundan bahsettik bir çalıştıralım dedim çok güzel. :saygilar: :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
8 silindir de ısrarcısın yani inip makinenin videosunu çekmek farz oldu[emoji38][emoji38]

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Günün Videosu

Celalettin Yazkan' Alıntı:
8 silindir de ısrarcısın yani inip makinenin videosunu çekmek farz oldu[emoji38][emoji38]

Yarın mutlaka bekliyoruz abi :thumbup:

Günün Videosu

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Barcelona -Fos(Fransa) arası çekerim artık şimdi demirdeyim.

Abi birde start çekimi ile olursa tadından yenmez. Yanılıyorum heralde bu makine bir star sonrasi bir iki ay durmadan çalışıyor harika bir mühendislik.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Günün Videosu

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Abi birde start çekimi ile olursa tadından yenmez. Yanılıyorum heralde bu makine bir star sonrasi bir iki ay durmadan çalışıyor harika bir mühendislik.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Start ı artık makine bölümünden rica ederiz bu boyutta makinelerde ilk start hava ile yapılıyor.

Günün Videosu

Yaa arkadaşlar abartmayın. Hepi topu iki zamanlı bi motor işte. Mobilet motoru gibi. [emoji14]

Günün Videosu

Sümer Yamaner' Alıntı:
Yaa arkadaşlar abartmayın. Hepi topu iki zamanlı bi motor işte. Mobilet motoru gibi. [emoji14]

Sümer abiye 60cc den başkası kesmiyor ;) :)

Günün Videosu

Bu gece de video benden olsun . Herkese iyi geceler. :saygilar:

Günün Videosu

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Bu gece de video benden olsun . Herkese iyi geceler. :saygilar:
Hakan'ım ellerine sağlık :thumbup: Sayende yıllarca yanlış bildiğimiz şeyin gerçeğini öğrenmiş olduk %p

Günün Videosu

Yeni almayı düşün model nasıl arkadaşlar :laugh: :D

https://www.facebook.com/ViralNowMedia/videos/390891201364079/

Günün Videosu

Yeni konu açarsam çöp olma ihtimalinden dolayı ilk olarak buraya atmak istedim.

Elimdeki v911'den Bmw 720 kasalı çok güzel bir araba yaptım.
Bazı parçaları v931'den, bazı parçaları oyuncak arabadan bazılarını v911'den aldım bazılarını da kendim yaptım. Sonuç olarak 40 dk oynanabilen eğlenceli bir makine yaptım. :saygilar:
Baya da güçlü oldu lastik çiğneme sesleri falan çok güzel. Dönüşler ölçekli, pil olarak v931'imin 4 tane pilini kullanacağım. Zaten elimde 10 tane var, 6 tanesi v931'e 4 tanesi de arabaya :coolxf:
Çalışma süresi de müthiş. Bir bataryayla çok rahat 40 dk oynayabiliyorum. v911'in orjinal bataryası 120 mah, 5-10 dk sürüyor. v931'inki ise 720 mah ve dediğim gibi 40 dakika çok rahat oynatıyor. Yedek motor olarak ta v931'in yedek kuyruk motorlarını kullanacağım. Sadece 1mm kadar ebat farkı var, performans olarak hiç farkı yok. Arabanın tek eksiği geri gidiş karttan dolayı teknik olarak mümkün değil :( Ama zaten drift yaptırdığım için eksiğini pek hissetmiyorum. :agreed:

E daha ne isteyeyim, eldeki malzemelerle şahane bir Bmw 720 yaptım. :lollol:
Nasıl olmuş? :)

Günün Videosu

FERDİ İKİS' Alıntı:
Yeni konu açarsam çöp olma ihtimalinden dolayı ilk olarak buraya atmak istedim.

Elimdeki v911'den Bmw 720 kasalı çok güzel bir araba yaptım.
Bazı parçaları v931'den, bazı parçaları oyuncak arabadan bazılarını v911'den aldım bazılarını da kendim yaptım. Sonuç olarak 40 dk oynanabilen eğlenceli bir makine yaptım. :saygilar:
Baya da güçlü oldu lastik çiğneme sesleri falan çok güzel. Dönüşler ölçekli, pil olarak v931'imin 4 tane pilini kullanacağım. Zaten elimde 10 tane var, 6 tanesi v931'e 4 tanesi de arabaya :coolxf:
Çalışma süresi de müthiş. Bir bataryayla çok rahat 40 dk oynayabiliyorum. v911'in orjinal bataryası 120 mah, 5-10 dk sürüyor. v931'inki ise 720 mah ve dediğim gibi 40 dakika çok rahat oynatıyor. Yedek motor olarak ta v931'in yedek kuyruk motorlarını kullanacağım. Sadece 1mm kadar ebat farkı var, performans olarak hiç farkı yok. Arabanın tek eksiği geri gidiş karttan dolayı teknik olarak mümkün değil :( Ama zaten drift yaptırdığım için eksiğini pek hissetmiyorum. :agreed:

E daha ne isteyeyim, eldeki malzemelerle şahane bir Bmw 720 yaptım. :lollol:
Nasıl olmuş? :)

Güzel olmuş. Helikopter ne oldu?