Günün Videosu

Günün Videosu

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Değişik bir arkadaş iyi cesaret. :saygilar: :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Modelin büyüklüğü ve uçuş yapılan mekan ve pilot arkasındaki mesafeyi dikkate alırsak Allah akıl fikir versin diyorum :eek:f:

Günün Videosu

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Modelin büyüklüğü ve uçuş yapılan mekan ve pilot arkasındaki mesafeyi dikkate alırsak Allah akıl fikir versin diyorum :eek:f:
Aynen bela geliyorum diyor

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Günün Videosu

Motora paçavra bağlanınca nasıl uçar :halay:

Günün Videosu

Buna pilotaj denmez de ne denir , bir de çalışan adamları bir ayrı takdir etmek lazım.Böyle bir işi de yapmak için en etkili araç sanırım helikopter.Üstelik MD500 :laugh: Pal sayısından mıdır nedir ,enteresan bir stabilite var alette ;D

Yok abi ,vazgeçtim pilotajını falan yemişim, bu ne arkadaş , bu iş nasıl yapılır ya, bu adamlar normal olamaz :eek: :laugh:

Günün Videosu

Levent Suberk' Alıntı:
Motora paçavra bağlanınca nasıl uçar :halay:
Benzerlerini görmüştüm, gerçekten çok eğlenceli :laugh: :D

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Buna pilotaj denmez de ne denir , bir de çalışan adamları bir ayrı takdir etmek lazım.Böyle bir işi de yapmak için en etkili araç sanırım helikopter.Üstelik MD500 :laugh: Pal sayısından mıdır nedir ,enteresan bir stabilite var alette ;D
Hem pilotu hem de tel üstünde çalışanları gerçkekten tebrik etmek lazım :thumbup:

SAB firmasından güzel bir video çalışması. Görüntüler "Ircha 2012" alınmış.

Video biraz uzun ama ilk baş taraf ve son tarafı kesinlikle seyredin arkadaşlar %p

Sabah sabah izleyince bende eğlendim, aralarında olasım geldi. "Mıkkemmel anlatmağa gerek yok gürüyorsun, mıkkemmel" diyen amca geldi aklıma :lol::lol:

Kayağa gidenler aman dikkat

Bugünün videosu da benden gelsin.

Sabah sabah alakasız bir şey için benim hurricane modelimde kullandığım ses sisteminin üreticisinin sitesinde dolanırken bu videoya denk geldim. Malum forumda airwolf sevenler de var, buyrun o zaman iyi seyirler (dinlenceler mi demeliydim) :)

Malum dün "18 Mart Çanakkale Zaferi" yıl dönümüydü. Ama ne yazık ki hafta sonu yoğunluktan konusunu açmayı unuttuk :(

Geçte olsa hatırlayıp, konu ile ilgili olarak nette gördüğüm şu bilgiyi paylaşayım.

Aslında Türkiyenin yüzde 99 bunu bilmez net...
Kaptanlar Çanakkale Boğazı’nda seyrederken gemi jurnallerine “Çanakkale geçildi” değil “Çanakkale çıkıldı” yazar.