Hangi alışveriş sitesi??

Ali Yalçın

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
Merhabalar g570 için bazı yedek parçlar almak istiyorum. En başta kuyruk kayışı...

Hem kredi kartının geçtiği hemde kargolarının uygun olduğu güvenilir alışveriş siteleri hangileridir?

Teşekkürler.

Hangi alışveriş sitesi??

Fast Lad ve Midland. Daha uygunu ve hızlısını bulmak zor. İnsallah stoklarda vardır.

Hatta fast Lad su an %10 ki bize %12 olarak yansiyor indirim sözkonusu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sen istiyor kuyruk kayışı, o zaman atacak ortaya 30 dolar :laugh: :laugh: :laugh:

Bu goblin kuyruk kayışı bizim yakın çevrede espri konusudur. Benzerleri 10-15 dolar oluyorken bu niye 30 dolar diye... Ben içinde ayarı düşük de olsa altın yedirilmiş olabileceğinden şüpheleniyorum, başka görüşler de var :)

Edit: ben 700comp diye atladım, 33 dolar küsür fiyatı var... 570 için olanı 25.83 dolarmış :D Özür...

Hangi alışveriş sitesi??

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Fast Lad ve Midland. Daha uygunu ve hızlısını bulmak zor. İnsallah stoklarda vardır.

Hatta fast Lad su an %10 ki bize %12 olarak yansiyor indirim sözkonusu.

Midland iyi gibi abi teşekürler

Rasim Öztürk' Alıntı:
Sen istiyor kuyruk kayışı, o zaman atacak ortaya 30 dolar :laugh: :laugh: :laugh:

Bu goblin kuyruk kayışı bizim yakın çevrede espri konusudur. Benzerleri 10-15 dolar oluyorken bu niye 30 dolar diye... Ben içinde ayarı düşük de olsa altın yedirilmiş olabileceğinden şüpheleniyorum, başka görüşler de var :)

Edit: ben 700comp diye atladım, 33 dolar küsür fiyatı var... 570 için olanı 25.83 dolarmış :D Özür...

Abi malesef sadece, kayışta değil her parçada böyle fiatlar malesef şişirilmiş bariz öpüldüğümüz belli [emoji1]

Hangi alışveriş sitesi??

şu siteyi size tavsiye edebilirim,
mükemmel ilginç ürünler, pratik ürünler ne ararsanız var ve çok uygun
ben çok beğendim
bir kaç ürün aldım
araştırdım güvenilir site

LİNK YÖNETİM TARAFİNDAN SİLİNMİSTİR

Hangi alışveriş sitesi??

Ne şimdi bu site reklamı mi?

Hangi alışveriş sitesi??

Bi zeka piriltisi gordum sanki [emoji16][emoji16][emoji16]

Hangi alışveriş sitesi??

Hale hanım ayıp etmiş :lol:
Üşenmeden üye olmuş bu mesaja da link atmış. :lol:

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hangi alışveriş sitesi??

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Acayip merak ettim ne sitesiymiş böyle şeyleri yakalardım bu gün yakalayamadım.
[emoji16]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hangi alışveriş sitesi??

Banggood tarzı herşeyin olduğu Türkçe bir site yapmışlar. Merak edecek pek bir şey yok :D simdi linkini verirsem reklam olur :lol: :lollol:

Hangi alışveriş sitesi??

Tabi 30 Avro bunlara yarayacaklarını sanıyorlar. Gerekirse aldığım ürün kadar gümrük öderim ama asla kaliteden taviz vermem. Yurt içi satış siteleri kaliteli ütünü uygun fiyata verdide biz mi kalsın dedik sanki.

Bizde rekabet kültürü hiç gelişmemiş. Varsa yoksa rakibinin ayağına taş koy. Çelme tak.