Haydi Biraz Kodlama Yapalım

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Belki bazı arkadaşlar farkındadır. Olmayanlar için kısaca özetleyelim. Son dönemde özellikle özel okullarda bir KODLAMA furyası başlamış.

İlkokuldaki çocuklara Blok mantığı üzerinden kodlama eğitimleri veriliyormuş. Aman yanlış anlama olmasın, bence faydalı bir şey %p

Şimdi biz esas konumuza gelelim. Son 1-2 gündür GOOGLE amca çocuklara eğitim sırasında kullanılan BLOK mantığına benzer kodlama animasyonu paylaşıyor.

Haydi kodlama başına :halay: Bakalım kim hangi seviyeye kadar çıkacak :hoppa:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kod yazmayı öğrenmek hep istediğim bir şeydi, ben oynadım bitirdim oyunu ;D

Eğitim sistemimizde bu tarz önemli işlere yer verilmesi bence çok faydalı bir olay %p

Ben okullarda böyle bir eğitim başladığını bilmiyordum ama oyunu oynadım, hem çok keyifli ve gerçekten mantığı anlatmak için çok başarılı :) :thumbup:
Paylaşım için teşekkürler :saygilar:

Kimse kusura bakmasın. Özgür düşüncenin engellendiği bir sistemden özgün kod çıkmaz. Çalıntı kod çıkar bolca...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eğlenceli duruyor. 2 bölüm oynadım kapattım. Böyle şeyler bağımlılık yapabiliyor :)

Dün akşam azcık oynadım.İnşallah eğitim sisteminde de hakkı verilerek kullanılır. Ama daha çok özel okulların reklam afişlerinde boy gösteren bir durum şu anda. :islik:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Dün akşam azcık oynadım.İnşallah eğitim sisteminde de hakkı verilerek kullanılır. Ama daha çok özel okulların reklam afişlerinde boy gösteren bir durum şu anda. :islik:
Keklik avlamak için Hakan'ım, zannedersin aya adam gönderiyorlar zaten onu da yıllar önce yaptılar .

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi