helide sorun

helide sorun

3GX FBL ünite Türkiye'de en az güven duyulan ünitelerdendir sanırım. Modelci arkadaşlarımızın pek çoğu super combo olarak aldıkları kitlerle beraber gelen bu üniteyi ya hiç kullanmadan satmaya çalışırlar veya modele bile takmadan bir kenara kaldırırlar. Hobide eski olan arkadaşlarımız hiç kullanılmamış 3GX ilanlarının çokluğunu hatırlayacaklardır. :laugh:

Bende tam bu zamanlarda ilk FBL helimi almış ve 3GX üniteyi kullanıp kullanmamakla alakalı tereddütü yaşamıştım. O zaman önyargılı olmak istememiş ve üniteyi kullanmaya karar vermiştim. O günden bu güne epey zaman ve 3GX ünite ile kullandığım model geçti elimin altından. Şahsen ben bu ünite ile aklakalı hiçbir problem yaşamadım.

Bu zamana kadar başıma gelen tek olumsuz olay sert bir iniş sonrasında ünitelerimden birinin arızalanması oldu. Bu zamana kadar bunu paylaşmadım çünkü bu olayın benim yaşadığım bir şanssızlık olduğunu düşünüyorum.

Sonuç olarak 3GX'in öcü gibi korkulacak bir ünite olmadığını fakat her elektronik ekipman gibi heran arızalanabileceğinin unutulmaması gerektiğini düşünüyorum. :saygilar:

helide sorun

Sadece bizim ülkede değil, genel olarak güvenilmiyor. HF'den bir alıntı:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

helide sorun

Emre Kaman' Alıntı:
Sadece bizim ülkede değil, genel olarak güvenilmiyor. HF'den bir alıntı:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ünitenin bu kötü ünü olmasa abi zaten bende 80 liraya 3gx alamazdım. :laugh: