HeliPal ile alış veriş yapan arkadaşlardan yardım bekliyorum..

Laden

Uye
Arkadaşlar Aşağıdaki iki parçayı almam lazım başka satan site bulamadım DJI ın kendi web sitesi dahil site tr ye mal yollamıyor Paypalı kabul etmiyor.

Zamanında yanı 2-3 yıl once epey bir Trex yedek siparişim olmuştu. O zamanlar gayet sorunsuzdu ??

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sadece pahalı olduğunu biliyorum hiç alışveriş yapmatım.

C6602 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende paypal yüzünden kds ye kayış alamadım bi türlü.

En son tr den kayış kesen bi fiemaya kayış kodu söyledimde öyle ayarladım.

Valla bi kırım yapsak moldel çöp paypal yüzünden.

Ülke eye gidiyiiiiii

Rc 711 ve e hirobo dan card ile alışveriş yapılıyor helipal e göre daha ucuz ama alacak olduğunuz ürünler bu sitelerde varmı bilemiyorum.

C6602 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Helipalin tek sorunu kargo masrafı...ister 2 dolarlık parça al , ister 200 dolarlık.En ucuz EMS kargo ile gönderiyor ki , o da sanırım 20 dolardan başlıyordu , paket büyüdükçe fiyat da doğru orantılı olarak artıyor haliyle...
Paypal olmadan yurtdışı alışveriş riskli..Ben adamların göndermeyeceğinden ya da , kart bilgilerine falan birşeyler olacağından korkmuyorum , tek korkum bizim ülkeye girdikten sonra ne olur , takılır mı , kaybolur buhar mı olur , olursa adamlara nasıl dönersin , onu bilmiyorum...Bu sebeple 50 doları geçmeyecek alışverişler yapıp , kaybolsa da bir bardak su içmeye hazır bir psikoloji ile alışveriş yapmayı uygun buluyorum...Haaa , büyük meblalı ve tek parça alışveriş zorunlu hale gelirse (kumanda veya kombo kit gibi) , o zaman iyice gözü kara olmanız lazım ki , malesef benim gözüm yemiyor.Öyle alışverişlerde de , Fastlad veya Midland gibi sitelerden almayı öneririm...

Velhasıl kelam , elimizdeki emvanterlerin kıymetini bilmek gerekiyor , yok bu kit eski model , yok artık kuyruk cayrolu model mi kaldı , yok bilmem bu ünite demode oldu gibi düşüncelere kapılmadan , hobimizi imkanlar dahilinde icra edelim...Yenilik yapacak kadar piştik , artık birşeyler gerçekten almak gerekirse , bir şekilde gözü karartıp alıyoruz zaten.... :saygilar: