Hexacopter konfigürasyonu

Selçuk TUNÇER' Alıntı:
Cunku o kumanda sizin gibi onemli bir projede multi kullanacak biri icin oyuncak sinifinda kalir. Bu islerde kumanda demir bas. Once kumanda alinir sonra modelcilik baslar. Ve siz bu isi mesleki olarak yapacaksiniz. 89 dolarlik kumanda iyi bir alici verici ile bana yetiyor. Ama size yetmeyecek 5000 tlik cihazi 89 dolara emanet edermisiniz[emoji6]

Evet dediğim gibi hala kafamın bakmadığı şeyler varmış anlaşılan ;D

Benim anladığım kumandaya takılan vericiler göre bu fark oluşturuldu ama başka şeyler de var görünüşe göre :) E abi siz de öyle bir forum yapmışsınız ki gördüğüm herşeye ağlamaktan doğru düzgün odaklanamıyorum. Dün bi ara arduina başlığında buldum kendimi. Neymiş acaba diye içim içimi yiye yiye zorla kapattım sayfayı :lol: bişey ararken bambaşka şeyler bulup merakını yenik düşüyor insan :halay: neyse bi şekilde şekillenecek zor ya da kolay yoldan :)

Peki mesela o bahsettiğiniz kumandanın özellikleri neler? Örnek bir link verebilir misiniz? Bir yerlerden bir şeyler kısmamız gerektiğini görüyorum, bakalım nelerden kaçabiliriz :D

Günhan Tekin ÖZTÜRK' Alıntı:
Peki mesela o bahsettiğiniz kumandanın özellikleri neler? Örnek bir link verebilir misiniz? Bir yerlerden bir şeyler kısmamız gerektiğini görüyorum, bakalım nelerden kaçabiliriz :D
Kumandalar ile ilgili şu konular sana bir fikir verecektir.

ayhan çamurcu' Alıntı:
Günhan Bey, aradığınız şey tam burada... Sadece kamerası yok..

Çok teşekkür ettim Ayhan Bey. Arkadaşa mesaj attım bakalım cevap bekliyorum.