Hitec aurora 9 ekran sorunu help :-)

miki

Hezarfen Team
Forum ailesi iyi akşamlar cok farkli bi o kadar da tuaf sorunum var hitec cilerden yardim talep ediyorum :'(

Bu arada mehmet abi konuyu belki yanlia acmis olabilirim simdik ten kusura bakmayin lutfen

Gelelim sorunuma

Kuman da enteresan bir sorun olustu kumandayi kullanip kaldirdim yarim saat sonra tekrar alip kullanmak isteyip actigim zaman

Baslangic ekranin daki aurora 9 yazisinin tanitimi gectikten sonra ekranda hic bir sey yok

Kumandaya herhangi bir fiziki ve yazilimsal mudahale olmadi belki basina gelen olmustur yada duymusunuz dur diye ümit ediyorim

Duzeltme icin yaptigim islemleri siralayim

10-20 defa ac kapa olumauz
Hpp-22 ile guncelleme yaptim bilgisayar sorunsuz guncelledi fakat gene birsey yok

Modulsuz yada modullu bir sekilde gene sonuc ayni

Dokunmatik calisiyor goruntuauz ekrana dokungum zaman dit sesi duyuluyor

Hitec servise mail attim sonuc bekliyorum

Birde siz forum ailesine sormak istedim

Kisa bir ekran videosu var fakap biraz dan eve gectigim zamam video da yuklenecktir

Ynt: Hitec aurora 9 ekran sorunu help :)

Birde ilgilenen arkadaslar dan ingilizcesi saglam olan biri;D

Mail konusunda durumu daha acik bir ssekilde aciklamak icin yardimci olabilirse sevinirim

video yu bu lınke ekliyorum arkadaş lar

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hitec aurora 9 ekran sorunu help :)

Sorununuz sanırım aşağıdaki videodaki ile aynı. Arkadaş promodelde ekran değiştirerek çözmüş. 105 dolar tutmuş maalesef. Ama inşallah daha basit bir problemdir.

Aşağıdaki video da sorun çözüldükten sonra çekilmiş

videonuza şimdi baktım da benim eklediğim videoda Aurora 9 yazısı gelmiyor açılışta

Cahit Kaş' Alıntı:
Sorununuz sanırım aşağıdaki videodaki ile aynı. Arkadaş promodelde ekran değiştirerek çözmüş. 105 dolar tutmuş maalesef. Ama inşallah daha basit bir problemdir.

Aşağıdaki video da sorun çözüldükten sonra çekilmiş

dediğiniz benim sorunum ile aynı fakat baktığımız zaman bı fark var cahit bey en basta benim ekran basta gösteriyor fakat data yükleme yani flass dan verileri okuma kısmına geldiği zaman orda kalıyor

Sorunun az çok tahmininin anakart tan olduğunu tahmin ediyorum fakat promodel de şuan anakart yok deniyor bişey yapamayız dediler yani bu şekilde kaldık ):

mustafa temuralay' Alıntı:
Sorunun az çok tahmininin anakart tan olduğunu tahmin ediyorum fakat promodel de şuan anakart yok deniyor bişey yapamayız dediler yani bu şekilde kaldık ):
Şimdi tam hatırlamıyorum ama benzer sorunu ClubRc'de bir arkadaş başına geldi diye hatırlıyorum. Yine yanlış hatırlamıyorsam ana kart değişmişti. Detayları Ediz kardeşimiz ve Mesut üstad daha net hatırlarlar ;)

Tsk ederim mehmet abi bi bekleyelim bakalim ne yardim ve oneriler gelecek :)

mustafa temuralay' Alıntı:
Tsk ederim mehmet abi bi bekleyelim bakalim ne yardim ve oneriler gelecek :)
Konuyu görmeme ihtimaline karşı her ikisine de forum üzerinden konu linkini özel mesaj olarak gönderebilirsin Mustafa ;)

Bu kumandayı bende kullanıyorum ama şu ana kadar başıma gelmedi. Olursa da ne yaparım diye araştırmadım. Yazılacak cevaplar beni de ilgilendiriyor.