HobbyKing Red Brick 125A ESC (Opto) Hakkinda yardim istiyorum Lütfen....

kopanze

Yeni Uye
Merhabalar degerli arkadaslar ben yaklasik 2 hafta önce hobbyking den aldigim Esc i calistiramadim internette baya bir arastirma yaptim aldigim ve edindigim sonuclar hicde ic acici degildi Ben bu konuda sizden yardiminizi istiyorum bendeki sorunu hemen anlatiyorum

125a esc yi edf sistemime bagladiktan sonra alicima kablosunu taktiktan sonra normelde diger esc lerde alici isigimin yandigini Bunda yanmadigini görüyorum ama esc ye Elektrik verdikten sonra motordan uyari sesi aliyorum bildigimiz dit dit uyari sesi onun disinda hicbir gelisme yok ilgineip Zaman ayiran degerli arkadaslara simdiden tes. ederim

kirimsiz ucuslar.

Engin.

Harici BEC devresi kullanıyormusunuz?

Ynt: HobbyKing Red Brick 125A ESC (Opto) Hakkinda yardim istiyorum Lütfen....

Huseyin soruyu sormus , bu ESC opto , bec devresi entegre halde yok , yani ESC aliciniza elektrik vermez , internetteki okudugunuz ic acici olmayan seyleri bosverin , siz kendi tecrubenise bakin :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Arkadaslar Bec devresi yok sanirim sizlerde bahsetmissiniz bu konuda ne yapmam gerektigini anlatirmisiniz

bende 2 adet esc var 2 adet edf Motor birbirine paralel bagliyorum bunun icin alicagim bec kac adet olmali ve nasil entegre edebilirim

yardiminiz icin gercekten tes ederim.

Engin.

Ynt: HobbyKing Red Brick 125A ESC (Opto) Hakkinda yardim istiyorum Lütfen....

1 adet bec almaniz yeter sadece aliciyi beslemek icin . esc nin giris soketine paralel baglamaniz yeterli ,

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Gerçi Mesut üstadımız ve Hüseyin kardeşimiz size gerekli cevapları zaten vermişler :thumbup: ama konu ile ilgili daha önce paylaştığımız şu konulara da bir göz atın isterseniz ;)