Hobbysky programlama

İlgi Alanı
Multikopter
Arkadaşlar Herkese iyi ve kırımsız günler dilerim. Aranıza yeni katılan biri olarak her şeyi yeni öğreniyorum. 450 tarzı bi quad toplamaktayım.

Aldığım bu ürünü kullananlar varmı acaba. Programlanması nasıldır. Bilgi verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Hobbysky programlama

Güncel. Bilgilerinizi bekliyorum. Saygılar

Hobbysky programlama

serdar bey, konu başlığı biraz yanıltıcı olmuş, quad için alacağınız bu esc'lerin proğramlanması gerekmiyor,hazır geliyorlar,fiyatları gayet makul eğer free-gemicilik iseler :D :D

Hobbysky programlama

Ümit hocam nasıl yani motor ve kumanda için ayar (yada kalibrasyon diyeyim) gerekmiyormu.

Hobbysky programlama

serdar bey,proğramlama ayrı bir şey kalibrasyon ayrı. büyük ihtimalle esc'ler kullanıma hazırdır,ayrıca birşey yapmanız gerekmiyecektir, gerekirse kumandanın üçüncü kanalından esc'leri tek tek kalibre edersiniz.

Hobbysky programlama

Ümit Piriştina' Alıntı:
serdar bey,proğramlama ayrı bir şey kalibrasyon ayrı. büyük ihtimalle esc'ler kullanıma hazırdır,ayrıca birşey yapmanız gerekmiyecektir, gerekirse kumandanın üçüncü kanalından esc'leri tek tek kalibre edersiniz.
Evet haklısın kalibrasyon demem gerekiyorudu. Acemi dili bu kadar :thumbup:. Kalibrasyon diyecektim. ama sanırım başardım. Bi sıkıntı olmaz ise yakında uçuş yapabilicem. Çok saol Ümit bey.