Hobbywing - Multifunction LCD Program Box ile Ayar

Kağan Kazancı' Alıntı:
Rebranded olduğunu biliyorum da , aslında sormak istediğim şuydu, bu esc yeni , program kartı nispeten eski , escdeki bütün özellikleri görüyor mu ?

Ama cevap aldım yine de sağol :) önemli olan bütün özellikleri konfigüre edebilmek.
Yakınlarda lazım olabilir de :islik:

O zaman cevap da tam olsun :) Program kartı nispeten eski fakat, bilgisayara bağlanıp ona da firmware yüklenebiliyor. İlk açıldığında PB.03.30 gibi bişeyler yazıyor ya esc ye bağlanmadan önce, o işte Program Box da yüklü sürümü ifade ediyor.

ESC lere yeni özellikler eklendikçe, program box da ona paralel güncelleniyor. Böylece her özelliği kart ile ayarlayabiliyoruz. Bilgisayara tek ihtiyacımız firmware update işlemleri (hem esc hem box için)...

Aynen. Bu hw'in cikardigi ikinci program box. Ilk versiyonundaki eksik neydi bilemiyorum, ancak bu versiyon her turlu is goruyor. Hw'in araba, ucak, heli, multi vs tum serilerinde, eski yeni demeden calisiyor. Hatta ve hatta hw olmayip, hw cakmasi olan, sozgelimi turnigy vs gibi birebir hw klonu olan esclerde bile kullanilabiliyor. Cok guzel bir alet. Ben Rasim'de olmasina ragmen kendime de aldim bir tane. Ne zaman lazim olacagi belli olmuyor, el altinda hazir bulunmasinda fayda var.

Teşekkür ederim cevaplar için :saygilar:

Süper bir şey bende yeni bir hobbywing li olarak çok sevindim şu an

Sent from my iPhone using Tapatalk

Rasim Öztürk' Alıntı:
Hobbywing Platinum v4 esc lerde kartla ayar şu şekilde...

Yukarıdaki parametrelere ek olarak; active freewheeling, startup power gibi birkaç ek parametre var. Yukarıdaki videoya paralel ama yine de anlata anlata gittim, bu da bulunsun :)
Ellerine sağlık kardeşim, yine şahane bir anlatım olmuş :bravo: :RCKolik:

Kartın iki versiyonu var ise almamız gereken yeni versiyon şu oluyor sanırım değil mi?

Evet bu versiyon olsa gerek... Diğeri hangisi bilemedim ama LCD değil LED ise bahsedilen, evet o (Led) değil.

Merhabalar ikon gov kullanmak istiyorum. Bu esc nin kafa turunu neye göre ayarladığını anlamıyorum. [emoji28]

Bunun için esc yi hangi moda almam lazım.

Esc Gov açıkken, ünite gov kullanmak olmaz sanırım?

Üniteye gov girişinden rpm sensöz kablosunu bağladım rpm okuttum tüm herşeyi bütün günümü ayırarak hallettim.

Bitek esc nin gov kapatmak gerekiyor sanırım ünite gov sağlıklı çalışması için.

Birkaç güne konusunu açıcaz Ali :)

İkon governor ve kontrol kartı tabi yaa açılması şart :laugh:)

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi