Hosgeldin Eski Dost

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Hatirlayacaginiz uzere yaklasik 1 ay once Safak kardesimiz talihsiz bir sekilde Trex 450 Sport modelini kaybetmisti :-\

Model o kadar uzaga dusmustu ki, Saha sartlari dikkate alindiginda bulunmasi mucize olacakti ki 3 saatlik arama sonrasi modeli bulamamistik.

Aradan yaklasik 1 ay gecti. Bugun sahada ilk defa gordugumuz genc bir coban arkadasimiz "Abi Ben gecenlerde bu modellerin kucugunu inegimi ararken ileri de dere kenarinda buldum " dedi :eek:

Valla yalan olmasin hicbirimiz inanamadik, dedik bu baska bir seydir. Hatta o sira Safak ucus yapiyordu olaylardan haberi olmadi. Sonra sorduk model Nerede diye. Abi evde dedi. Evi de yakinmis meger. Hadi Sana zahmet gidip getir misin dedik ve gerisi video mevcut zaten :halay: :yuppi: :hoppa:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK
Hosgeldin Eski Dost

Valla süper oldu :)
Şimdi gönül rahatlıgıyla 3D denemelere devam :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hosgeldin Eski Dost

Haha :D İşte bu! Çok sevindim :bravo: :halay: :yuppi: :hoppa:

Hosgeldin Eski Dost

Helal mal nasıl da belli etmiş kendisini. Mükemmel olmuş valla :halay:

Hosgeldin Eski Dost

Valla şaşırdık bugün! Bu çocuk uzaktan geldi, Mehmet bize birşeyler anlatıyordu, arkasında görmedi. Çocuk biraz bekledi, sonra "bunlardan bende var" dedi. Nasıl? dedim, "buldum" dedi. Nerede falan derken Şafak'ın model olduğu anlaşılınca, sıcağı sıcağına gitti getirdi. Türkmenistanlıymış, gariban ama mahçup, dürüst bir çocuk. Zorla oturtup, bir şeyler ikram ettik kendisine.

Şafak'ın da gözüaydın! Artık ne sağlam kalmış, ne gitmiş, ondan da bir durum raporu bekliyoruz.

Hosgeldin Eski Dost

Çok ilginç ve güzel bir sürpriz.

Siz bişeyler ikram etmişsiniz gerçi. O an daha fazlası yapılamaz zaten. ama içimden geldi şimdi. keşke ona bi hediye alabilsek. Hatta fazla yok bende RCkolik tişörtü veya başla şeyler de olabilir. Ama bulunabilir mi çocuk.

Hosgeldin Eski Dost

Bulan temiz kalpli çobanı tebrik ediyorum.

Şafak bey sizinde gözünüz aydın, çok fazla yağmur yemediyse ünite çalışabilir, tabi ben genede, pahalı modele takmaya çekinirim, 450 de kullanılabilir.

Hosgeldin Eski Dost

Cahit Kaş' Alıntı:
Çok ilginç ve güzel bir sürpriz.

Siz bişeyler ikram etmişsiniz gerçi. O an daha fazlası yapılamaz zaten. ama içimden geldi şimdi. keşke ona bi hediye alabilsek. Hatta fazla yok bende RCkolik tişörtü veya başla şeyler de olabilir. Ama bulunabilir mi çocuk.
Kesinlikle haklisin Cahit %p Zaten Safak kardesimiz kucuk de olsa bir hediye vererek o guzel, henuz bozulmamis arkadasin gonlunu hos etmeye calisdi :)

Hosgeldin Eski Dost

Allah'ın işi işte ne güzel.Bulan arkadaşımızın dürüst davranışını takdir ettim.Keşke herkes öyle olsa.Şafak hocam size de geçmiş olsun diliyorum, gözünüz aydın.Ne kadar sevindiğinizi az çok tahmin edebiliyorum. :)

Hosgeldin Eski Dost

Bulmana çok sevindim. Bulan ve teslim eden arkadaştanda allah razı olsun [emoji122][emoji122][emoji122]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hosgeldin Eski Dost

Şafak çok sevindim 450 nin bulunmasına 450 can dır. Güle güle kullan :)

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hosgeldin Eski Dost

Arkadaşlar hepinize çok teşekkürler... :)

Hosgeldin Eski Dost

Valla süper bir haber, insanın keyfi yerine geliyor. :hoppa: :yuppi: :halay: