hyperion 720i duo 3 update sorunu

tufanacay

Uye
merhaba

bugun cihazı uptade yaparken 720 duo3 yerine 270 net 3 yazılımıindirip atmısım.

şimdi cihaz tekrar 720 duo3 yazılı atmaya çalıştığımda Found not target device hata alıyorum.

ne yapabilirim .

Ne yazık ki benzer duruma çözüm olacak nette bir paylaşım bulamadım Tufan :-\

Aslında işin garibi senin bu hatayı yapıp yanlış firmware yükleme durumunu, üreticinin bir şekilde önlem almış ve engel olmuş olması lazımdı :rolleyes:

Yerinde olsam, firmanın kendisi ile direkt temasa geçip, onlardan yardım almaya çalışırdım.

mehmet bey ilginiz için teşekkur ederim. forumdan kağan sagolsun bugun yazdı. buyuk bir heyecanla cevabı bekliyorum.
yüklerken bir hata verdi aslında okumadan evet dedim :(

merhaba

levent bey kendi yazılımı yüklerken tek aldığım hata [Found not target device ]

Merhaba

bugun kağana hyperiondan cevap gelmiş. sorunuaz önce giderildi :)

Yöntem: nornal sekilde update edergibi, tek fark uptade programında program sekmesine cihaz kapalı iken basıyoruz. ardından sarj cihazına enerji veriyoruz.

kağan yardım için teskurler

tufanacay' Alıntı:
Merhaba

Yöntem: nornal sekilde update edergibi, tek fark uptade programında program sekmesine cihaz kapalı iken basıyoruz. ardından sarj cihazına enerji veriyoruz.

Rica ederim abi, her zaman :saygilar:

tufanacay' Alıntı:
Merhaba

Hadi gozunuz aydin :thumbup: Geri bildirim icin size, emekleri icin de Kagan Tesekkur ederiz %p

Gözünüz aydın, epey moral bozucu bir hadiseydi ama neyseki şarj aleti fabrikaya falan gitmek zorunda kalmadan halloldu. :hoppa:

Merhaba,

Bende de 730i Net 3 modeli var, üzerindeki sürüm ün ne olduğuna nasıl bakacağız ? ve acaba güncellemeye gerek var mı?

Teşekkürler, İyi forumlar...