İbrahim Demirbilek ile Mardin Buluşması 28.05.2016

Hepinize teşekkürler Arkadaşlar.

Rasim birkaç sene önce ülkenin hemen hemen her köşesinde rahatlıkla her tür etkinliği yapabilirdik. O huzura hepimizin ihtiyacı var. İnşallah en kısa sürede insanlar akıllarını başına alır da bu yolun yol olmadığını anlar.
Bu arada İbrahimin Raptor uçuş videosu Mobiusun azizliğine uğradı. Diğerlerini telefonla çekmiştim ama o uçuşu izlemek için mobiusla çektim. Ama çekmemiş maalesef. Evde de denedim sorunu anlamadım. Videoyu başlatınca mobius kapanıyor. Halbuki pili şarj etmiştim ve kartta da yeterli alan var

Rasim Öztürk' Alıntı:
.... Adana, Antep, Urfa, Mardin, Maraş arasında ortada bir yerde arada bir güzel buluşmalar düzenlenebilir sanki. Başlangıcı bu olsun, devamı gelir inşallah.

Ülkece huzuru bulduğumuzda ve programlar müsait olduğunda daha da büyük bir buluşma ise hepimizin temennisi :)
Malum bizler için en büyük kriter, mesefa uzaksa havaalanı olma şartı ki Antep ve Mardin de var.

Şöyle haftasonu kalmalı ne güzel 2 buluşma yapılır hem Antep hem Mardin'de :thumbup: :bravo: Yemeli, içmeli, gezmeli ve uçmalı %p

İnşallah en kısa süre içerisinde ülkemiz özlediğimiz ve alıştığımız huzur ortamına yeniden kavuşur...

Kendisi düşük katılımlı gibi gözükmesine rağmen bu zaman kadar gördüğüm en etkili buluşmalardan biri olmuş diyebilirim. :bravo: :halay: :halay:

İki tane çok sevdiğimiz hocamız bir araya gelmişler ve şahane bir buluşma gerçekleşmiş. :hoppa: Cahit hocamı da sonunda kumandasıyla Raptorunu uçururken dışardan gördük ya ölsekte gam yemeyiz herhalde artık. :laugh:

Süpersiniz arkadaşlar, inşallah daha bir başlangıç olsun bu. :thumbup: Güzel ve manevi değeri yüksek paylaşım için teşekkürler. :RCKolik:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Malum bizler için en büyük kriter, mesefa uzaksa havaalanı olma şartı ki Antep ve Mardin de var.

Şöyle haftasonu kalmalı ne güzel 2 buluşma yapılır hem Antep hem Mardin'de :thumbup: :bravo: Yemeli, içmeli, gezmeli ve uçmalı %p

İnşallah en kısa süre içerisinde ülkemiz özlediğimiz ve alıştığımız huzur ortamına yeniden kavuşur...

Abicim o yemeli, içmeli, gezmeli, uçmalı buluşmayı Gaziantep'te yapacağız inşallah :thumbup:

Bi yerimi bulursam organizasyonu sağlayıp bilgi ve görüşlerinize sunacağım :RCKolik:

Türker Akgün' Alıntı:
Kendisi düşük katılımlı gibi gözükmesine rağmen bu zaman kadar gördüğüm en etkili buluşmalardan biri olmuş diyebilirim. :bravo: :halay: :halay:

İki tane çok sevdiğimiz hocamız bir araya gelmişler ve şahane bir buluşma gerçekleşmiş. :hoppa: Cahit hocamı da sonunda kumandasıyla Raptorunu uçururken dışardan gördük ya ölsekte gam yemeyiz herhalde artık. :laugh:

Süpersiniz arkadaşlar, inşallah daha bir başlangıç olsun bu. :thumbup: Güzel ve manevi değeri yüksek paylaşım için teşekkürler. :RCKolik:

Türker Abim düşüncelerin için teşekkürler :thumbup:
Gerçekten uçmak bir yana (o da güzel tabiki) maneviyatı benim açımdan üst seviyedeydi :)

Cahit Hoca'ma herşey yakışıyor ama kumandaya hala alışamamış o yüzden rahat uçamadı ama kumanda süper :hoppa: