İlan Verme Kuralları - ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlan Verme Kuralları

emre demirkol' Alıntı:
kuralları okudum. Saygıdeğer arkadaşlar, ilan vermek için üye oldum lakin kurallarıınızı yerine getirip ilan açana kadar ürünün değeri düşecek :) bi güzellik yapamaz mısınız?
saygılar

Adaşım kusura bakma ama, garipsediğim bir nokta var. Ben kenarda duran malzemelerim için hep akmaz kokmaz, bi gün işe yarar derim. Bu değeri düşecek olan nedir çok merak ettim iki günde :D

İlan Verme Kuralları

elimde naza m lite var satmak istiyorum ama "Dosyanın yükleneceği dizin doludur. Lütfen daha küçük bir dosya deneyin veya yöneticiler ile iletişime geçin." böyle bir uyarı veriyor ne yapmam lazım?

İlan Verme Kuralları

Salih2014' Alıntı:
elimde naza m lite var satmak istiyorum ama "Dosyanın yükleneceği dizin doludur. Lütfen daha küçük bir dosya deneyin veya yöneticiler ile iletişime geçin." böyle bir uyarı veriyor ne yapmam lazım?

İlan resmi yüklemek için "resim yükle" butonunu tıklayıp, fotoğrafları tinypic sitesine yükleyip, ilgili linki konuya eklemelisiniz. Bu şekilde fotoğraflar konu gövdesinde görülecektir.

İlan Verme Kuralları

teşekkür ederim inşallah başarılı olurum

İlan Verme Kuralları

Emre Kaman' Alıntı:
İlan resmi yüklemek için "resim yükle" butonunu tıklayıp, fotoğrafları tinypic sitesine yükleyip, ilgili linki konuya eklemelisiniz. Bu şekilde fotoğraflar konu gövdesinde görülecektir.
Şu konudaki video ile rahatlıkla yapabilirsiniz

İlan Verme Kuralları

Arkadaşlar,

İlan konuların güncellemesi ve ÖZELLİKLE Madde-4 belirtilen ilan altına yorum yazılmaması, ilan ile ilgili olarak satıcı ile özelden temasa geçilmesi konularında forum olarak çok hassasız.

Bunda daha önce yaşanmış tecrübelerin ve deneyimlerin etkisi büyük. Eğer bu kurallara uygun hareket etmeksek, özellikle son konular kısmı ne yazık ki İLAN konularından geçilmiyor. Bu da benim gibi ilanlarla ilgilenmeyen normal üyeleri ciddi şekilde rahatsız ediyor. Zaten bu kuralları koymamızdaki sebep de bu. Yoksa kimseye eziyet etme gibi bir derdimiz yok.

Ama ne yazık ki son dönemde bu kuralları, defalarca hatırlatılmasına rağmen, görmek ve algılamak istemeyen bazı üyelerimiz var.

Biz de bu şekilde davranan ve davranmaya devam eden arkadaşlarımızı üzülerek, 1 hafta foruma girememe cezası vermek zorunda kaldık :-\

Lütfen kurallara uyalım ve yıllardır emek verdiğimiz aile ortamında huzurumuz kaçmasın.

Anlayış ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

RCKolik Yönetimi

İlan Verme Kuralları

Mehmet abi, mevcut ilan a bir haftadan erken, güncelleme gelse dahi, son konularda görülmemesi sağlanamazmı?

Hatta görülmemesi + olarak erken güncelleme yapıldığı için tekrar son güncel konular da gürülmesi için iki hafta süre verilmesi ve bu bilgiyi ilgili ilan sahibine mesaj olarak bildirilmesi, şeklinde bir sistem oluşturulabilirse kalp kırmadan iş çözülür düşüncesindeyim (tabi bu benim naçizane önerim)

HTC One M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlan Verme Kuralları

Ali, mevcut SMF altyapısında ne yazık ki bazı kısıtlamalar var.

Ama inşallah yakın zamanda bu tür kural ihlallerini sistem üzerinden izin verilmeyecek şekilde bazı çalışmalar yapıyoruz. Her şey yolunda giderse 2 aya kadar konuyu netleşip, sizlerle paylaşmayı hedefliyoruz.

Kalp kırılması diye biz de çok uğraşıyoruz İnan. Burada paylaşmadan önce çoğu zaman arkadaşlara özelden mesaj bile gönderdiğimiz oluyor.

Ama arkadaşların da en az bizim gösterdiğimiz özeni ve saygıyı göstermelerini bekliyoruz. Bu kadar gayret gösterirken arkadaşlardan da aynı şeyi beklemek haksızlık sayılmaz herhalde.

İlan Verme Kuralları

Mehmet kesinlikle haklısın.Eğer bir kural varsa ortam kirliliği yaratmamak adına bu kurala uyulmalı.Böylece herkez istediğine ulaşmış olur ve kalplerde kırılmaz.

Tamam anlaşıldı abi
@Erkan Gürbüz sayende bu konudaki bazı mesajların epey eski kaldığını, kafa karıştırabileceğini ve bazı maddelerin Xenforo geçişi sonrası zaten teknik olarak engellediğimizi hatırladık :thumbup:

Bu durumda yeni bir konu açarak bu konuyu arşive kaldırmanın daha doğru olduğunu düşünüyoruz :saygilar:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...