İlk modelim Wing Tiger V2

BtJaba

Yeni Uye
Herkese merhaba, nodelimi alalı 3-4 hafta kadar oluyor uçurmak nasip olmadı bilgisiyarım bozuldu sim çalışamadım araştırdığım da ise kumanda olarak Turnigy 9x almaya karar verdim HobbyKing den siparişimi verdim ve bugün gümrüğe gidip teslim aldım. Hepinize teşekkür ederim konular bir bir katogerilere ayrılmış uğraşılmış ve bir sanat çıkmış ortaya [emoji16]
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

• Sevdim
Tepkiler: Deniz Tanrıverdi

Bahadır hayırlı olsun, hadi bakalım, kolay gelsin. :thumbup:

Bu arada ön iniş takımı ters duruyor, montajı yaparken dikkat et.

Böyle olmalı.

• Beğen

Hayırlı olsun Bahadır. :thumbup:

Acele etmeden dikkatlice ilerle bence. Maidein'ı da tecrübeli modelcilerin olduğu bir buluşmada yapmanı tavsiye ederim. :RCKolik:

Uçuş öncesinde yerdeyken bir terslik var mı diye kontrol ettirirsen iyi olur ayrıca. ;)

• Beğen

Bahadır Bey yeni ürünleriniz hayırlı uğurlu olsun.

Bol ve kırımsız uçuşlar dilerim.

Hayırlı olsun Bahadır.Wing Tiger benim ilk modellerimden olup, vazgeçemediklerimden biridir.Kırımsız uçuşlar.

Hayırlı olsun Bahadır. Alıcının antenini alıcının kabına bantla yoksa kopabiliyor

Levent Uygun' Alıntı:
Bahadır hayırlı olsun, hadi bakalım, kolay gelsin. [emoji106]
Bu arada ön iniş takımı ters duruyor, montajı yaparken dikkat et.

Böyle olmalı.

Teşkkürler tekrar bakarım bu gece düzeltirim bide pervaneyi ters takıp takmadığımı nasıl anlarım

Türker Akgün' Alıntı:
Hayırlı olsun Bahadır. [emoji106]

Acele etmeden dikkatlice ilerle bence. Maidein'ı da tecrübeli modelcilerin olduğu bir buluşmada yapmanı tavsiye ederim. :RCKolik:

Uçuş öncesinde yerdeyken bir terslik var mı diye kontrol ettirirsen iyi olur ayrıca. ;)
Teşekkür ederim Türker abi bende bi buluşmaya gitmek istiyorum en yakın zamanda

Tamer Öztürk' Alıntı:
Hayırlı olsun Bahadır.Wing Tiger benim ilk modellerimden olup, vazgeçemediklerimden biridir.Kırımsız uçuşlar.
Teşekkür ederim

Kadir Kurt' Alıntı:
Hayırlı olsun Bahadır. Alıcının antenini alıcının kabına bantla yoksa kopabiliyor
Teşekkür ederim bende o kablonun nere takıcağımı düşünüyordum ah acemilik [emoji16]