İstanbul buluşmaları

Sefai

Yeni Uye
Merhaba, bu hobiyi yeni ogrenmeye çalışan birisi olarak rc helikopterle ilgili buradaki çok faydalı bilgileri okumaya devam ediyorum ancak işin içinde olmayinca havada kaldığını hissediyorum. Bu işi iyi bilen arkadaşlari uzaktan da olsa izlemek bir fikir edinmemi sağlayacaktır.
Bu açıdan istanbul buluşmaları olursa veya bireysel çalişan arkadaşlar kabul ederse eşlik etmek isterim. İyi uçuşlarımız olsun :)

İstanbul buluşmaları

Sefa ÇELİK' Alıntı:
Merhaba, bu hobiyi yeni ogrenmeye çalışan birisi olarak rc helikopterle ilgili buradaki çok faydalı bilgileri okumaya devam ediyorum ancak işin içinde olmayinca havada kaldığını hissediyorum. Bu işi iyi bilen arkadaşlari uzaktan da olsa izlemek bir fikir edinmemi sağlayacaktır.
Bu açıdan istanbul buluşmaları olursa veya bireysel çalişan arkadaşlar kabul ederse eşlik etmek isterim. İyi uçuşlarımız olsun :)

Sefa bey İstanbul'da farklı noktalarda farklı ekiplerimiz düzenli olarak buluşuyorlar. Konuyu açtığınız yer olan, yani şurası;

başlıkta size yakın olan arkadaşlarla iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul buluşmaları

Tesekkurler Emre Bey. Burada pek aktif baslik gormedigim icin acaba bireysel mi takiliyor herkes diye dusundum. Hani basligi gorsem ben de rica edicem katilabilir miyim diye :) ozelden de ben mesaj gondermek istemedim emri vaki olmasin diye. Cevap verdiginiz icin tesekkurler yine de :saygilar: