İstanbul Maslak Uçuşu - Video ve Fotograflar

momentmc

Yeni Uye
Merhaba,

İmzamda bulunan ekipmanım ile gimbalsız uçuş gerçekleştirdim. Çok ciddi bir düzenleme, kesme, biçme vs işlerine girmedim. Yani prodüksiyon anlamında bir düzenleme yapmadan paylaşmak istedim.

FPV için herhangi bir ekipman da bağlı değil. Çıplak göz ile maksimum irtifa sağlamaya çalıştım.

Yer İTÜ gölet, Maslak.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: İstanbul Maslak Uçuşu - Video ve Fotograflar

Elinize sağlık.
Fpv olmadan o irtifa cikmak iyi cesaret.

.:: Discovery-Tapatalk ::.

Bence de sınırları zorlayan ve biraz riskli bir uçuş olmuş. Allah'tan sonuç güzel ama yerinizde olsam biraz daha temkinli olurdum :rolleyes:

Bu arada paylaşım için teşekkürler :thumbup:

Ynt: İstanbul Maslak Uçuşu - Video ve Fotograflar

Fatih TANRIVERDİ' Alıntı:
Elinize sağlık.
Fpv olmadan o irtifa cikmak iyi cesaret.

.:: Discovery-Tapatalk ::.

Teşekkürler Fatih, çok gözden kaybolmadı aslında, daha da fazla tırmandığım oldu :) Onları da bilhare yayınlarım.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bence de sınırları zorlayan ve biraz riskli bir uçuş olmuş. Allah'tan sonuç güzel ama yerinizde olsam biraz daha temkinli olurdum :rolleyes:

Bu arada paylaşım için teşekkürler :thumbup:

Pek sınır zorlamadım aslında, gözden kaybolmadığı sürece kontrol açısından sıkıntı oluşturmuyor. Bir de alıcı,verici futaba olduğu için güven veriyor açıkçası, standart DT7 tarzı bir kumanda ile sanırım o kadar çıkmazdım. Geçtiğimiz hafta sonu Balmumcu'dan boğaziçi köprüsüne doğru gitmeye çalıştım ama 700 metre sonra Multi'yi görüşüm inanılmaz daraldı, bu sebeple geri çekmek durumunda kaldım.

Şuan Futaba'nın mevcut stok anteni ile 2.2 km kadar gidebilirim. Tabii hava şartları, yan etkenler bunu düşürür.

Teşekkürler mesajlarınız için, sevgiler.. :saygilar:

ben de futaba alayım diyorum ama fiyatlar inanılmaz. siz hangi modelini kullandınız? 2.2 km uygun bir range?