KAMPANYA.Banggood'dan 2 Tane Yeni Kampanya.helilerde ve Aksesuarlarda

roland200

RC Helikopter Sevdalısı
merhaba arkadaşlar banggood'dan bugün mail geldi.belki sizede gelmiştir bilemiyorum.kampanya yapmışlar 2 tane. kupon kodları vermişler 2 adet. ben denedim.indirim yapıyor.helikopterlerde ve aksesuarlarında.

1. helikopterlerde ( kupon kodu; quick )
2. helikopter aksesuarlarlarında. kupon kodu; fast )

helikopterlerde; v912,,v913,,v922,,hisky fbl100,,fbl80,,esky lama serileri,,walkera serileri,,
align trex 100X vs.vs.
aksesuarlarda; v922 yedek paket,,v911 yedek paket,,v912 yedek paket
v911,v912,v913,v929,939,v949,v922 kumandaları,,Walkera devo 7,,devo 10 kumandaları. vs.vs
iligili linkler aşağıdadır arkadaşlar.yardımcı olduysam ve işiniz görüldüyse ve faydam olduysa ne mutlu bana. :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

NOT;konu yanlış yere açıldıysa kusura bakmayın lütfen.gereken yerlere taşınabilir.

sevgiler,,,saygılar,,,selamlar..............

Hocam dün gece sipariş geçtim ya!! Neyse artık :(

eyvallah türker abi.ne demek,faydam olduysa ne mutlu bana.maksat arkadaşlarımız işini görsün ihtiyaçlarını karşılasınlar.arkadaşların işine yarayabilir düşüncesi ile paylaşmak istedim sadece.
NOT;konular arasında kampanyalar adlı bir bölüm olsaydı oraya açardım.buraya açtım bi mahsuru yoktur inşallah.;)
sevgiler,,,saygılar,,,selamlar.........

Paylaşım için teşekkürler Ahmet :thumbup: Sürekli kampanya olmadığı için bu bölümü açmadık. Bu tür paylaşımları aşağıdaki bölümde yapıyoruz şimdilik. Ben konuyu oraya taşıdım ;)