Kar uzerinde 3d ucus

İlgi Alanı
Heli
Evlatla kayaga cikmistik, firsattan istifade al ucur cantamida bi deneyelim dedik, artik bu modeller bu canta ile surekli arabada duruyor, guzelde oldu keyifli seyirler. evlat heycandan burgu ve tictocu unuttu ama bidahaki sefere sanirim kacirmaz

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kar uzerinde 3d ucus

Oncelikle bu guzel ortamdaki bu guzel ucusu bizlerle paylastiginiz icin tesekkur ederiz Emin Bey, ellerinize saglik :thumbup:

Evlatiniz da gayet hakkini vererek ucurmus ve pilotaj anlaminda epey bir kendini gelistirmis.

Simdi bu video ve V977 gorunce, modelin performansini yeterli gormeyip aldiktan HEMEN sonra satan arkadaslari anlamakta bir kez daha zorlaniyorum. Ben ki V922 ile 6 ay boyunca zevkle ucmus bir kisiyim. Insanlar pilotaja yuklenmek ve gelistirmek yerine hemen modele camur atmayi ve kabahati modelde aramayi tercih ediyorlar nedense :laugh: :D

Bu arada zevk icin ya da farkli modelleri de test etmek icin yeni model alan arkadaslara saygim sonsuz, sözum onlara degil, aman bir yanlis anlama olmasin ;)

Kar uzerinde 3d ucus

Valla cok keyifli ucus olmus.Elinize saglik. :)

Kar uzerinde 3d ucus

Tesekkurler Mehmet bey, oncelikle bulundugumuz ulkede ucan her sey yasaklandi, su anada rc klubu olarak arkadaslara mucadele ediyorlar bakalim sonuc ne olacak, hal boyle oluncada mikro model bile olsa alelacele bir ucus oldu, hani polis devleti ne olur ne olmaz, insallah bir duzenleme olacak, ah bu hektakopterciler! uc kurus para bulan bir hekta alip sehirin icine dustu video cekmeye, uyardim anlattim ama kimseye anlatamadim, sonuc radyo kontrol ucan her sey yasaklandi, sayelerinde zaten bu karmasa ile Turkiyeyide ayni sonucun bekledigi kanaatindeyim..

Kar uzerinde 3d ucus

emin keles' Alıntı:
Tesekkurler Mehmet bey, oncelikle bulundugumuz ulkede ucan her sey yasaklandi, su anada rc klubu olarak arkadaslara mucadele ediyorlar bakalim sonuc ne olacak, hal boyle oluncada mikro model bile olsa alelacele bir ucus oldu, hani polis devleti ne olur ne olmaz, insallah bir duzenleme olacak, ah bu hektakopterciler! uc kurus para bulan bir hekta alip sehirin icine dustu video cekmeye, uyardim anlattim ama kimseye anlatamadim, sonuc radyo kontrol ucan her sey yasaklandi, sayelerinde zaten bu karmasa ile Turkiyeyide ayni sonucun bekledigi kanaatindeyim..
Evet Emin bu gidişat onu gösteriyor her eline quad ı alan aklına esdiği yerde ucuruyor insanlarin ozeline dikkat etmiyor zaten bizim ülkemizde otobana bir manyak girdiyse onu cikartmazlar direk otobani kapatirlar olabilecek diğer manyakliklari onlediklerini zannedip herkesi cezalandirirlar olsun bizde arduino ile robot yapariz evlerin içine karışılana kadar[emoji16]

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Evet Emin bu gidişat onu gösteriyor her eline quad ı alan aklına esdiği yerde ucuruyor insanlarin ozeline dikkat etmiyor zaten bizim ülkemizde otobana bir manyak girdiyse onu cikartmazlar direk otobani kapatirlar olabilecek diğer manyakliklari onlediklerini zannedip herkesi cezalandirirlar olsun bizde arduino ile robot yapariz evlerin içine karışılana kadar[emoji16]

Abi quadcı arkadaşlar boş arazi sevmiyor çoğunda kamera olduğu için. :) :)

Kar uzerinde 3d ucus

Arda Erkan' Alıntı:
Abi quadcı arkadaşlar boş arazi sevmiyor çoğunda kamera olduğu için. :) :)

Zaten sorun sadece düşmesinde değil ki adamların özel arazileri mülkleri üzerinde uçup görüntü alınmasından dolayı epey bir şikayet ediliyor.

Not : Bu işi hobi olarak yapıp buna dikkat eden arkadaşları tenzih ederim.Yanlış anlaşılma olmasın Quad düşmanı gibi anılmak istemem.
Fakat gidişat o ki en son gezi olaylarında bir arkadaşın Phantom polis kurşunuyla yere inmişti bunlarda emniyetin pek hoşuna giden olaylar değil.
Zaten bildiğim kadarıyla bir çalışma da yapılıyor artık her eline kumandayı alan uçuş yapamasın bir sertifikaya sahip olsun kayıt kontrol altında tutalım diye ama sertifika için istenen rakamlar çok yüksekti ne oldu son durum bilmiyorum.

Kar uzerinde 3d ucus

Ben ocak ayi itibari ile basladi ve 10 bin tl diye duymustum celalettin abi ve sartlar biraz agirmis ama tam detayli bilmiyorum bugun cok rahat polis esliginde uctuk dogukanla onlar quad la catida kadini cektikleri videodan bahsediyolardi ama bunlar bizim kafa polislerdi 2 quad alip plajda cekim yapilir yazin diyolardi :) sonumuz hayrolsun vala ucakcilarin biraz daha dikkat etmesi lazim eger alan yada yer kisitlamasi gelirse biz heliciler yaylada bile kalkariz ama onlar cok sevdikleri alani kaybedebilir . Aman kimseye hic bi cana birsey olmasinda gerisi onemli deil . Ama gonul ister herkez bilgili ucus yapsin .

Kar uzerinde 3d ucus

Soylenen her seye birebir katiliyorum. Insallah bu tur sorumsuz davranislar bizler gibi bu ise gonul vermis gercek modelcileri olumsuz etkilecek boyutlara gelmez :-\

Kar uzerinde 3d ucus

Paylaşım için teşekkürler Emin Bey. :bravo:

Kar üstünde keyifin tadı başka olmuş, oğlunuzda maşallah çok güzel uçuyor. :thumbup:

V977'nin performansı da beni ayrıca şaşırttı. :eek: