Karadeniz Buluşmalarımız Ana Başlık ( ORDU - GİRESUN - TRABZON - RİZE - ARTVİN )

Karadeniz Buluşmalarımız Ana Başlık ( ORDU - GİRESUN - TRABZON - RİZE - ARTVİN )

ooo cok sevindim bekliyoruz hemen ondan da bi video ozman :D

Doğukan Ocak' Alıntı:
Bu arada nitro hakkında verdiğin bilgiler, tüyolar sayesinde model canavar gibi oldu, yakında bir videoda onunla paylaşırım :D

Neymiş yav o tiyolar? Bize de verin, biz de öğrenelim. Artık bi konu şart bu ince ayarlarla, tiyolarla ilgili, hanginiz açarsınız bilemiyorum... ;D

Governor konusunda hiç bilmediğim yeni şeyler öğrendim baya etkili oldu :D

Valla Emre anlatsın abi ben bilmem :p

Tamamdir Emre Abi en iyisi biz Doğukanla ortaklasa gorsel anlatımlı flen bi konu yapalım musait bi zamanda :D öyle bilinmedik şeyler değil zaten de
sadece nitrodan optimum seviye gucu alabilmek için birkaç husus diyelim :) :saygilar:

Emre Yolcu' Alıntı:
Tamamdir Emre Abi en iyisi biz Doğukanla ortaklasa gorsel anlatımlı flen bi konu yapalım musait bi zamanda :D öyle bilinmedik şeyler değil zaten de
sadece nitrodan optimum seviye gucu alabilmek için birkaç husus diyelim :) :saygilar:
İşte nitrocu dayanışması :bravo: :halay: Desenize şahane bir konu daha geliyor yakında :RCKolik:

Hadi bekliyoruzz :D :bravo:

Ooooo bu konu ne güzel biryere gelmiş böyle. :hoppa: :hoppa:

Tiyoları bende çok merak ettim doğrusu, merakla bekliyoruz. :RCKolik:

Nitroyu sevelim, sevmeyenleri uyaralım. :lollol:

Geçtiğimiz hafta Erdener abi ile ufak bir buluşma yapmıştık, havalar bu aralar cidden kötü gidiyor. Yaklaşık 2 haftadır güneş yüzü görmedik. Fotoğrafta arabanın çamuru her şeyi belli ediyor sanırım :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

VIDEOLAR;

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sen yine iyisin Doğukan, 20 gündür yağış ve rüzgâr yüzünden pazarları evden çıkamadım.
Eline sağlık.:thumbup::RCKolik:

• Beğen
Tepkiler: Doğukan Ocak
Karadeniz ekibini sağalarda görmek ne güzel. Umarım hep böyle devam eder.. Videolar için teşekkürler, iniş süperdi Doğukan

• Beğen
Elinize sağlık, Doğukan tebrikler yine süper uçuşlar olmuş, arada yeni hareketler var sanırım, her geçen gün geliştiriyorsun kendini tebrikler kardeşim, paylaşım için teşekkürler. :saygilar:

• Beğen