Kayseri'den kimler var?

Kayseri buluşması sürekli yapılıyor ama rckolik üyesi değil [emoji1]

Kayseri'den kimler var?

Pist hangarından kareler,

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kayseri'den kimler var?

Ben de Kayseriliyim arkadaşlar. 2013 yılı Fun Fly yarışmasında da oradaydım. Ama sadece seyretmekle ve fotoğraf çekmekle yetinebildim. :'( İnşallah izinli olduğum zamanlara denk gelirse ben de katılabilirim toplantılara. Ayrıca çektiğim fotoğraflardan da paylaşmak isterim. Model Uçak pilotlarını şu an hatırlayamıyorum ama modeller burada :thumbup:

:RCKolik:

Kayseri'den kimler var?

Bu da aynı gün kızımın fotoğrafı. O zaman 1 yaşındaydı. Ancak arabasında hobicilerden birine ait bir model uçağın yanında çekebilmiştim fotoğrafını. O zaman tabi bir model uçağım bile yoktu. :'( :'(
Şimdi geleceğin model uçak pilotu olma yolunda ilerliyor. İnşallah babası öğrenebilirse :lollol: :lollol:

Kayseri'den kimler var?

Maşallah , Allah bağışlasın İsmail Bey , inanıyorum bir gün pilot olmasa bile babasının uçuşlarını izlemekten büyük keyif alacaktır inşallah..... :saygilar:

Kayseri'den kimler var?

Allah analı babalı büyütsün, o da babası gibi modelci olur inşallah. :thumbup:

Kayseri'den kimler var?

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Maşallah , Allah bağışlasın İsmail Bey , inanıyorum bir gün pilot olmasa bile babasının uçuşlarını izlemekten büyük keyif alacaktır inşallah..... :saygilar:

Amin Hakan Abi inşallah ben sadece onun da hobileri olsun diye elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Tabi öğretmek için önce bilmek gerekiyor. :laugh:

Türker Akgün' Alıntı:
Allah analı babalı büyütsün, o da babası gibi modelci olur inşallah. :thumbup:

Amin Türker Abi inşallah o da modelci olur. Ama benim gibi değil sizler gibi modelci olsun isterim. :saygilar:

Kayseri'den kimler var?

İsmail BAYAT' Alıntı:
...Amin Türker Abi inşallah o da modelci olur. Ama benim gibi değil sizler gibi modelci olsun isterim. :saygilar:
İltifat için teşekkür ederim İsmail bey. Ama hepimiz amatörüz sonuç olarak, biz biraz daha önce başlamışızdır hepsi o.

Bir süre sonra sizinle bizim aramızda bir fark kalmadığını göreceğizdir hep birlikte. :thumbup:

Kayseri'den kimler var?

Maşallah diyelim nazar değmesi, çok şeker, allah bağışlasın :thumbup:

Kayseri'den kimler var?

Türker Akgün' Alıntı:
İltifat için teşekkür ederim İsmail bey. Ama hepimiz amatörüz sonuç olarak, biz biraz daha önce başlamışızdır hepsi o.

Bir süre sonra sizinle bizim aramızda bir fark kalmadığını göreceğizdir hep birlikte. :thumbup:

Abi bu iş usta, kalfa ve çırak ilişkisine benziyor. Tecrübe ön planda. İşte bu yüzden kızıma küçük yaşta sevdirebilirsem bu hobiyi o zaman benim yaşıma geldiğinde fazlasıyla tecrübeli bir model pilotu olur diye düşünüyorum ve bu nedenle sizin gibi olsun istiyorum. Erken başlayıp tecrübeli olmak gerek %p

Kayseri'den kimler var?

Kayseri' tesisi harika modelci arkadaşlarda çok iyiler bilgi birkimleri de bir hayli fazla ondan forumlarda pek yoklar. Talastaki tesis bir kaç yıla fabrikaya çeviriler.

Kayseri'den kimler var?

çağlar yılmaz' Alıntı:
Kayseri' tesisi harika modelci arkadaşlarda çok iyiler bilgi birkimleri de bir hayli fazla ondan forumlarda pek yoklar. Talastaki tesis bir kaç yıla fabrikaya çeviriler.
Dikkat ettim de henüz tanışma imkanımız olmamış Çağlar hocam :)

Kayseri'den kimler var?

Tanışalım Mehmet bey. Zannedersen üyeler bunu hep atlıyor çok mesajım yok ama okudğum sayfanın haddi hesabı yok :)