Kemerburgaz TEAM

Mordo Ortaşı

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Kemerburgaz TEAM 'in bir İhsaniye günü...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kemerburgaz TEAM

Videonun biraz küçük çıkması harici süper abi, eline sağlık :bravo: Zaten müzik seçimi her zamanki gibi çok zevkli :halay:

Bu arada henüz yeni 700 gerçek uçuşunu görememiş olsak da 700 test uçuşunu görmüş olduk :yuppi:

Yanlız ekip evde yeterince çalışmıyor tüm ayar işini sahaya bırakıyor galib :embarras: Bu ne oyle abi, 3 tane heli bakıma girmiş sanki :lol: :lol:

Bu arada Serkan da gelmiş. Şu an ünite olarak en son ne kullandı abi ??

Başta sen olmak üzer Kemerburgah ekine teşekkürler :RCKolik:

Kemerburgaz TEAM

Mordo Abi eline sağlık. :bravo:

Kemerburgaz ekibi çok güzel bir buluşma gerçekleştirmiş. :thumbup:

Nazar değmesin modellerinde de hepsi birbirinden güzel. :halay: :yuppi:

Kemerburgaz TEAM

Videoyu izleyemedim Mordo abi, farkli bir formatta mı yayınladın?

Tesekkurler... :rolleyes:

Kemerburgaz TEAM

forumu canlandıralım biraz :yuppi:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kemerburgaz TEAM

Modellerde saha da şahane , ama şu Mordo abinin pozlarına bitiyorum.İşi öğrendikçe , kendine daha çok güvenli pozlar veriyor , orgeneral Doğan Güreş paşa'ya da benzemiyor mu arkadaşlar , bi bakın bi hele... :lollol: :thumbup:

Kemerburgaz TEAM

Özkan Çıkıkçı' Alıntı:
Harikasınız arkadaşlar hava yağmurlu demeden ilk fırsatta sahaya kaçmışsınız :bravo: :thumbup: Bu arada sahadaki jeneratör de gözlerden kaçmıyor :halay:

Nasıl jeneratörden memnun kaldınız mı peki ??

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Modellerde saha da şahane , ama şu Mordo abinin pozlarına bitiyorum.İşi öğrendikçe , kendine daha çok güvenli pozlar veriyor , orgeneral Doğan Güreş paşa'ya da benzemiyor mu arkadaşlar , bi bakın bi hele... :lollol: :thumbup:
Benzeyip benzemediğini bilemem ama Mordo abimiz bizim gönlüğümüzün Paşası :thumbup:

Kemerburgaz TEAM

Sizler de benim gönlümün paşalarısınız,
Sağolun varolun...

Kemerburgaz TEAM

Abilerim harika, modeller harika, jeneratör harika :thumbup:

Güzel buluşma olmuş %p

Kemerburgaz TEAM

Özkan Çıkıkçı' Alıntı:
Mordo abi sendeki karizmanın yanında Goblin sönük kalmış bence. :laugh:

Buluşmaların tadına da doyum olmuyor eminim. :RCKolik:

Kemerburgaz TEAM

19 Mayıs Salı günü, çok uzun bir aradan sonra alandaydım. Bende fazla resim yok ama günün olayı olarak Serkan'ın çim biçme videosu var. 0:37 ve 1:41'e dikkat :) .

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Alanda ben de ilk defa gözlükle ZMR250'nin uçuşunu gerçekleştirdim. Yaklaşık 15 saniye sonra düşene kadar gayet keyifli bir uçuş oldu :) .

Kemerburgaz TEAM

Serkan kardesimizin masallahi var :thumbup: Son kismi saymazsak harika cim bicmis :halay:

Zafer hocam sen de gozluk var miydi :rolleyes: Valla super oldu, artik deneme amacli senin gozlugu kullanabiliriz, zira Turker ve ben gercekten cok merak ediyoruz su gozluk ile yapilan ucuslari :D

Kemerburgaz TEAM

Zafer SAHIN' Alıntı:
19 Mayıs Salı günü, çok uzun bir aradan sonra alandaydım. Bende fazla resim yok ama günün olayı olarak Serkan'ın çim biçme videosu var. 0:37 ve 1:41'e dikkat :) .
Çimlerin intikamı olmuş sanki bu. :laugh: :lol: :lol:

Geçmiş olsun Serkan, pallerin bundan sonra çim haricinde hiç sert birşey çarpmasın inşallah.